Masaüstü Bu sistemi almayi düşünüyorum

gamercat

Asistan
Cezalı
monitör
Ekran Görüntüsü (64).png

bazi değişiklikler yaptim

AliSaidOzger

Öğrenci
valorant fortnite cs go gibi oyunlarda rahatça oynarsın ama cyberpunk 2077 gibi oyunlarda sıkıntı çıkabilir

#Selimhan

Öğrenci
monitör
Ekli dosyayı görüntüle 120555
bazi değişiklikler yaptim
Monitörün stoğu bitmiş.

gamercat

Asistan
Cezalı
yüksek için 1080 altı zor ama orta düşük ayarlarda açabilir
sistem gereksimlere baktim o kdr istemiyo rx560 götürür bence ama sen daha iyi bilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemcin ile ekran kartını bir tık yükseltsen iyi olur.
ekran karti indirimde zaten

Monitörün stoğu bitmiş.
of la şansima bak

gamercat

Asistan
Cezalı
Sistem fiyatına göre epey kötü, almanız pek önerim değildir. Farklı sistemlere yönelin derim.
iyi baktiğina emin misin çok uzun araştirma yaptik bulabildiğim şuanlik bu en iyisi neyini beğenmediğinizi belirtirmisiniz

bana kalırsa bu sistem yerine apu lu bir sistem al bir süre sonra para biriktirir yanına bir ekran kartı alırsın
şimdi lazim

Tam olarak bütçen ne ?
4000 kasa monitör 1000

Cyberpunk 2077 low ayarlarda 30FPS açabilir. Minimum RX470 istiyor ki RX470, 560'tan daha güçlü. 25FPS bile olabilir belki.

Not: Minimum sistem gereksinimleri low ayarlarda 30FPS baz alınır diye biliyorum, yanlışım varsa düzeltin.

Miraç71

Asistan
Sistemin linkini atar mısın?

gerçekten mi 8 gb ram ile 530/480mb hizindaki ssd ile mi kalayim yok bana göre değil o
Hocam sen şu konuya göz at bence.

BlueCreeper

Öğrenci
Ben teknobiyotikden sipariş verdim ertesi gün iptal ettim. Şikayet var.com da olumsuz yorumlardan dolayı gerek kargo süresi gerek başka problemler. Para iadesi aldım bir hafta sonra.