Bu sistemi almayı düşünüyorum fakat birkaç sorularım var

Bu konuyu okuyanlar

W84S

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar itopya'dan link bu sistemi ekran kartı 2080 super windforce olarak almayı düşünüyorum, bilgisayarı grafik,render,kodlama,oyun kısacası her ne iş varsa kullanıcam.
Gelelim sorulara ilk olarak kasada takılı olan işlemci 3600x performansı düşürürmü? ikincisi anakart kısmında GIGABYTE B450M S2H ve GIGABYTE B450M H var bunların arasındaki fark ram hızındanmı ibaret hangisi daha iyi olur? üçüncüsü ise kasa 650w bu sisteme yetermi yoksa 750w olanamı çekmeliyim.

SelcukD

Asistan
Reaksiyon puanı
52
işlemci soruna yanıt veriyim işlemcin kullanıcağın programlarda sorun yaşatmaz oyun tarafındada sorun yaşatıcağını düşünmüyorum güçlü bir işlemci sonuçta darboğaz yapmaz rahat rahat oyunlarını oynayabilirsin anakart tarafında sorduğun sorunun cevabı Screenshot burada ikisi arasında sadece RAM hızındaki farklılıklar yok link üzerinden bakarsan farkları görebilirsin arasındaki farkı anlamazsan eğer özelden yazarsan yardımcı olurum iyi forumlar.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
O fiyata 2080S'li sistem toplamak sadece zorlama olur. İlla bazı parçalardan kısılması gerekir.

Bu sistemi öneririm. Geleceğe açık bir sistem.

Not: 5700XT varken 2070S'e 1K'dan fazla para vermek mantıklı değil.

W84S

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yabancı bir arkadaşımla konuştum ve 3d için amd kartlarını önermiyor, deep learning işlerinede biraz alakam var ve cuda destekleyen bir kart olması lazım. Yardımlarınız için teşekkür ederim kasayıda 750w olana çekip hayırlısıyla alıcam.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Yabancı bir arkadaşımla konuştum ve 3d için amd kartlarını önermiyor, deep learning işlerinede biraz alakam var ve cuda destekleyen bir kart olması lazım. Yardımlarınız için teşekkür ederim kasayıda 750w olana çekip hayırlısıyla alıcam.
AMD'nin de CUDA sı var diye biliyorum adını unuttum ama görmüştüm.

Son mesajlar