Bu Sistem Nasıl ?

Bu konuyu okuyanlar

Akin_1979

Asistan
Arkadaşlar çok acilen cevap istiyorum, linkini verdiğim sistem nasıl benim kuzenim bu sistemin siparişini verdide ama ben şüphelendim oyüzden size danışmak istedim
(umarım reklam sanılmaz)

daily.Chavo

Profesör
İşlemci çöp 1.nesil,ekran kartı nı hadi hiç bütçeniz yoksa birşey alamazsanız kullanırsınız ama o e.kartda kötü anakart 1.nesil destekliyor o da kötü.Ram ddr3 hadi diyelim bütçe yok kullanaılabilir ama kötü.Tek iyi şey monitör onunda 5ms gecikme hızı var

margarin

Doçent
Arkadaşlar çok acilen cevap istiyorum, linkini verdiğim sistem nasıl benim kuzenim bu sistemin siparişini verdide ama ben şüphelendim oyüzden size danışmak istedim
(umarım reklam sanılmaz)
Kesinlikle iade edin. Keşke almadan önce sorsaydınız. :(

İşlemci çöp, ekran kartı onboard, ekipmanlar dandik, PSU, kasa, SSD, anakart dandik. Kısacası hepsi dandik. Bu fiyatı hak etmiyorlar.

RyteX

Asistan
(umarım reklam sanılmaz)
Ağğğğ kalbimmm çok pis kazıklanmışsınız

trmxss

Öğrenci
(umarım reklam sanılmaz)
keşke danışsaydınız hocam forumdan daha güzel öneriler cıkardı.

onlyeren

Asistan
(umarım reklam sanılmaz)
Arkadaşlar abartmış gta vice city , cs1.6 , half life gibi oyunları akıcı oynatır(!) Tam bir kazıklanma/performans alamama ürünü.İzoly ve turboxu duyduğunuz yerden kaçın.

İsimyok0808

Profesör
(umarım reklam sanılmaz)
Öncelikle geçmiş olsun. Kuzenine söyle şöyle iyi bir soğuk su içsin. Rezalet bir PC. İşlemcisinden tut ekran kartına kadar. Çabuk sistem siparişini iptal etsin.

SDN Son Haberler

Son mesajlar