Bu Sistem İle Hangi Oyunlar Oynanır

Bu konuyu okuyanlar

Beratali35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce falan bir laptop aldım. Uzun zamandır pc dünyasıyla ilgim olmadığı için sistem özelliklerim ile hangi oyunları oynayabilirim hiç bir fikrim yok. Bundan dolayı sizce hangi oyunları rahat bir şekilde kaldırır ve iyi bir sistem mi yardımcı olursanız sevinirim forumda da yeniyim daha ilk konum :)
ekran 2.png
Ekran.png
sistem.png

Elyr

Asistan
Reaksiyon puanı
137
CS:GO, LoL gibi eSpor oyunları oynanabilir. Ve muhtemelen 2012'den önce çıkmış AAA oyunlar oynanabilir muhtemelen.

Beratali35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
CS:GO, LoL gibi eSpor oyunları oynanabilir. Ve muhtemelen 2012'den önce çıkmış AAA oyunlar oynanabilir muhtemelen.
Cevabın için teşekkür ederim. Bir şey daha sormak istiyorum. Mesela bi oyunu indirmeden önce sistem gereksinimlerine bakıyorum fazlasıyla karışılıyor benim sistemim ama oyunu kurunca aşırı derecede kasıyor. (oyunun stabil çalışması için gerekli olan yazılımları yüklediğim halde ör. directx, pyhsc falan filan)

Elyr

Asistan
Reaksiyon puanı
137
Cevabın için teşekkür ederim. Bir şey daha sormak istiyorum. Mesela bi oyunu indirmeden önce sistem gereksinimlerine bakıyorum fazlasıyla karışılıyor benim sistemim ama oyunu kurunca aşırı derecede kasıyor. (oyunun stabil çalışması için gerekli olan yazılımları yüklediğim halde ör. directx, pyhsc falan filan)
Mesela hangi oyun? Onları söylemediğin halde bir şey diyemem yani.

Beratali35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mesela hangi oyun? Onları söylemediğin halde bir şey diyemem yani.
Beamng Drive, fazla fazla yeten bir sitemim var ama oyun açılıyor o kadar kasıyor ki düz yolda bile süremiyorum arabayı. Bir de forza horizon 3 indirmiştim onda da sistemim yetiyor diye gördüm sistem özelliklerine baktığımda, oyunda en fazla 25 fps aldım 10fpse bile düştü yani

Elyr

Asistan
Reaksiyon puanı
137
Forza Horizon 3'te o kadar az FPS alman normal.
Eh galiba Beaming Drive'da kasması normal ama 1280x720p ve en düşük ayarlarda 30 FPS üstü alırsın diye düşünüyorum.

Beratali35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Forza Horizon 3'te o kadar az FPS alman normal.
Eh galiba Beaming Drive'da kasması normal ama 1280x720p ve en düşük ayarlarda 30 FPS üstü alırsın diye düşünüyorum.
anladım teşekkürler :)