Bu Sistem Beni Ne Kadar Götürür?

Bu konuyu okuyanlar

k23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar kendime baştan aşağı yeni bir sistem kuruyorum ve sistemimin son hali şöyle;
http://img150.imageshack.us/img150/9749/sistemop4.jpg

sizce bu sistem nasıl, daha iyi hale nasıl getirebilirim (parası da önemli tabi) ve en önemlisi sizce bu sistem beni ne kadar idare eder :) Oyunlarda high detaylarda rahat eder miyim vs. işte :) Değerlendirmenizi istiyorum bu sistemi.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Anakart ve ekran kartını değiştirmelisin.

AMD 6000+ işlemciye 88$ lık ana kart ve x1650 ekran kartınımı uygun gördün !!!

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
AMD 6000+ işlemciye olmamış para önemli değil diyosan biraz daha yükseltebilirsin

k23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu haliyle 950 ytl oldu... şu sıralar öyle çok fazla para verebilcek durumda değilim... oyunlar için falan bir süre idare eder diye düşünmüştüm ben ??

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
DX10 destekli bir ekran kartı almanı tavsiye ederim seçtiğin ekran kartı desteklemiyor sanırım.

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
DX 10 için çok para verir,orta halli bir şeye vereceği paraya da çok verimli bir dx9 alabilir.Ama bence anakartı ykseltirsen bi 3 sene gider çok rahat ama teknloji bu belli olmaz :)

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
k23 dedi ki:
şu haliyle 950 ytl oldu... şu sıralar öyle çok fazla para verebilcek durumda değilim... oyunlar için falan bir süre idare eder diye düşünmüştüm ben ??

Bu OEM hizmetini hangi site veriyo, link verirmisin?

k23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
alperveli dedi ki:
DX10 destekli bir ekran kartı almanı tavsiye ederim seçtiğin ekran kartı desteklemiyor sanırım.

dx10 veya vista işini açıkçası şu sıralar düşünmüyorum.. ve ayrıca çok daha da artacaktır masraf...

Jerusalem dedi ki:
Bu OEM hizmetini hangi site veriyo,]

mavibilgisayar.com

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ben sana bu bilgisayarı ne için kullanacağını bana söylemeden seni ne kadar götüreceğini söylemem ama şunu söyleyeyim.

Muhasebe için kullanacaksan seni mezara gönderene kadar idare eder.
Profesyonel grafikersen ekran kartın yetersiz kalacaktır.
Oyun için diyorsan aldıktan 20 gün sonra Crysis çıkacak yine yarıyolda kalacaksın.

Son olarak anakartını tam incelemedim ama Hdd Sata2 ama anakartında Sata2 desteği yok ;D

DrApoD35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence oyun için sistem çok güzel AMD 6000+ da sana yeter ama 2 seneye tekrar PC de güncelleme yaparsın...

Son mesajlar