Bu saatde neden uyumadınız

• Konuyu başlatan SDN Anonim 627182
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,843
Hadi bakalım sdn halkı anlatın dertleşelim sohbet edelim biraz iyi gelir belki
Çocukken babamdan yavru köpek istedim bana evde sen varsın ya demişti
Mesaj otomatik birleştirildi:

6.sınıftayken bi kız vardı beni hiç sevmezdi neyse bi gün hocanın işi çıktı gitti bunu başkan yaptı hoca gelince de ilk benim adımı verdi hoca beni herkesin içinde dövmüştü dayak sorun değil de haksız yere vurması çok gücüme gitmişti

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
Çocukken babamdan yavru köpek istedim bana evde sen varsın ya demişti
Mesaj otomatik birleştirildi:

6.sınıftayken bi kız vardı beni hiç sevmezdi neyse bi gün hocanın işi çıktı gitti bunu başkan yaptı hoca gelince de ilk benim adımı verdi hoca beni herkesin içinde dövmüştü dayak sorun değil de haksız yere vurması çok gücüme gitmişti
Benide sopayla müdür yardimcisi dövmüştü 12 yaşındaydım ama allah var 11 sene geçmesine rağmen unutamıyorum eli ağırdı

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,909
Öyle uyudum ki, kulağımın dibinde roket fırlatsalar uyanamam. Aha şimdi uyandım.
Dertleşelim bari.
Kimseye yalan söyleyemiyorum. Hal ve hareketlerim belli ediyor. Bazen bu özelliğime göre kendimden utanıyorum.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Öyle uyudum ki, kulağımın dibinde roket fırlatsalar uyanamam. Aha şimdi uyandım.
Dertleşelim bari.
Kimseye yalan söyleyemiyorum. Hal ve hareketlerim belli ediyor. Bazen bu özelliğime göre kendimden utanıyorum.
Yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış.
Yatsıya kadar yapıştır geç ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,909
Yani mum adam akıllı yanmaz mı kardeşim. Yatsıya kadar neden yanar ki? ahdghsjshs

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Abi gece bana yalan söylemek gerekli değil :D

Asıl sabahları yalan söylerken kızarırım bozarırım anında ele veririm kendimi. O anlamda yalan söyleyemiyorum :D
Yalan söylemeden önce veya söyler söylemez yalandan biraz öksür kızarmanın sebebi anlaşılmasın ozaman ? Hem vakit kazandırır stresini atarsın ?

(sonrada korona testine yollarlar)

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,909
Yalan söylemeden önce veya söyler söylemez yalandan biraz öksür kızarmanın sebebi anlaşılmasın ozaman ? Hem vakit kazandırır stresini atarsın ?

(sonrada korona testine yollarlar)
Usain'in corona olayını anlamış gibi oldum biraz :D heheheh

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Sana da söz söyleyemiyorum. Hadi ordan.... güzel güzel mesajlarını raporlarım bak hahahahha :D
Madde 2 : Gereksiz rapor sistemini meşgul edenler sınırdışı edilerek cezalandırılır.. ? ?

Edit: Buda ıslak imzalı belgesi.

12345.png

Son mesajlar