Bu saatde neden uyumadınız

morofobik

Doçent
Hadi bakalım sdn halkı anlatın dertleşelim sohbet edelim biraz iyi gelir belki
Çocukken babamdan yavru köpek istedim bana evde sen varsın ya demişti
Mesaj otomatik birleştirildi:

6.sınıftayken bi kız vardı beni hiç sevmezdi neyse bi gün hocanın işi çıktı gitti bunu başkan yaptı hoca gelince de ilk benim adımı verdi hoca beni herkesin içinde dövmüştü dayak sorun değil de haksız yere vurması çok gücüme gitmişti

umut4343

Asistan
Çocukken babamdan yavru köpek istedim bana evde sen varsın ya demişti
Mesaj otomatik birleştirildi:

6.sınıftayken bi kız vardı beni hiç sevmezdi neyse bi gün hocanın işi çıktı gitti bunu başkan yaptı hoca gelince de ilk benim adımı verdi hoca beni herkesin içinde dövmüştü dayak sorun değil de haksız yere vurması çok gücüme gitmişti
Benide sopayla müdür yardimcisi dövmüştü 12 yaşındaydım ama allah var 11 sene geçmesine rağmen unutamıyorum eli ağırdı

_Zaur_

Dekan
Öyle uyudum ki, kulağımın dibinde roket fırlatsalar uyanamam. Aha şimdi uyandım.
Dertleşelim bari.
Kimseye yalan söyleyemiyorum. Hal ve hareketlerim belli ediyor. Bazen bu özelliğime göre kendimden utanıyorum.

Uchiha Sasuke

Profesör
Abi gece bana yalan söylemek gerekli değil :D

Asıl sabahları yalan söylerken kızarırım bozarırım anında ele veririm kendimi. O anlamda yalan söyleyemiyorum :D
Yalan söylemeden önce veya söyler söylemez yalandan biraz öksür kızarmanın sebebi anlaşılmasın ozaman 😂 Hem vakit kazandırır stresini atarsın 😁

(sonrada korona testine yollarlar)