Yardım bu pc nasıl

Bu konuyu okuyanlar

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Hiç iyi değil. RX550, 2017 yılın da çıkış yapmış kart. Anlamayan arkadaşlar için sıfır bilgisiyar niyetiyle satıyorlar.

Her ay düzenli olarak yayıncı ve youtuber indirimli kasalar, 10.000TL fiyatının altında çıkış yapıyor. Şuan güncel olarak böyle bir kampanya yok fakat yeni yıla yaklaştıkça bol bol çıkacağını düşünüyorum. Bu tarz indirimleri itopya, sinerji, gaming.gen.tr, gamegaraj veya gencergaming gibi sitelerden takibini yapabilirsin.

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
Hiç iyi değil. RX550, 2017 yılın da çıkış yapmış kart. Anlamayan arkadaşlar için sıfır bilgisiyar niyetiyle satıyorlar.

Her ay düzenli olarak yayıncı ve youtuber indirimli kasalar, 10.000TL fiyatının altında çıkış yapıyor. Şuan güncel olarak böyle bir kampanya yok fakat yeni yıla yaklaştıkça bol bol çıkacağını düşünüyorum. Bu tarz indirimleri itopya, sinerji, gaming.gen.tr, gamegaraj veya gencergaming gibi sitelerden takibini yapabilirsin.
4 gb ama ekran kartı
Mesaj otomatik birleştirildi:

hem daha iyisini önerebilirmisin

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
4 gb ama ekran kartı
Mesaj otomatik birleştirildi:

hem daha iyisini önerebilirmisin
Şuan güncel kampanya olmadığı için bu bütçe banında öneremem. Dersenki 2. el kasa alabilirim diye RTX2XXX yada RTX3050Ti li AMD tabanlı kasalara bakabilirsin.

Windows 7 old

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Kötü bir sistem alma derim zaten yılbaşı yaklaşıyor indirime giren yeni ürünler olacaktır pchocasi kanalında 10k-13k arasında sistemler toplanıyor istersen onlara bir göz at rx550 eski bir kart bence rtx2060 kartından aşağı seviye bir kart alma rtx in 4000 serisi çıktı bu yüzden 2000 serisi ucuzlar diye düşünüyorum.