Bu pc ile payday 2 fps si normalmi?

Bu konuyu okuyanlar

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Ek olarak. Hiçbirşey çıkmazsa şuradaki slotları tek tek dene :
cpuz.png

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Yahu bu nasıl iş ? Hiçbir bilgi yok !

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Yahu bu nasıl iş ? Hiçbir bilgi yok !
Link verin ordan indiriyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

yönetici olarakta çalıştırıyorum.

yönetici olarakta çalıştırıyorum.
Ama diğer bilgiler dolu böyle olması gerekir belki işlemci anakart hepsi dolu?

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Tamam saol.

Ortalama kaç fps arttırır ya da rahatlatır pcyi?
Dostum FPS dropların gidecektir. 5-10 FPS Vb. fark eder. SSD alırsanız PC 1dk'ya açılıyorsa 20 saniyeye açılacak. (Windows'u SSD'ye kurmak şartı ile.)

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Dostum FPS dropların gidecektir. 5-10 FPS Vb. fark eder. SSD alırsanız PC 1dk'ya açılıyorsa 20 saniyeye açılacak. (Windows'u SSD'ye kurmak şartı ile.)
Ooooooooooooooooooooooooooooooooooooo çok sevindim gerçekten alırken bir hata yaptım ama şuan düzeltebilirim çok teşekkür ederim ama abimde alalım derse ama kendi paramla alıcamda neyse saol yinede sevindirdin beni :D

Bende 8 gb ram 120 gb ssd i7 620m 3.05 ghzde çalışıyor 2 çekirdek pc var ekran kartı intel hd grapichs var ben 10 fps alıyorum sen nasıl 40-60 fps alıyorsun ben zulada 80 fps zor alıyorum
Var değerim yüksek ve pingim olduğundan arada drop yedim ama normalde sıkıntı yok.

Ooooooooooooooooooooooooooooooooooooo çok sevindim gerçekten alırken bir hata yaptım ama şuan düzeltebilirim çok teşekkür ederim ama abimde alalım derse ama kendi paramla alıcamda neyse saol yinede sevindirdin beni :D

Var değerim yüksek ve pingim olduğundan arada drop yedim ama normalde sıkıntı yok.

Video olmuyor nerden atabilirim forum yuklemiyor

Son düzenleme:

Nazmi Doruk

Asistan
Reaksiyon puanı
64
beyler ben bu sistemle kasmadan oynarmıyım paydayı ve csgo nasıl bir performans vermesi lazım kasarmı sistem
windows 10 64 bit
i7 2630 2ghz
6gb ram
intel hd graphics 3000+amd radeon 8500M ve AMD R5 M 2000
knk zor biraz 8 gb yükseltme imkanın olsa 60 fps çıkar birde sana tavsiyem eğerki ekran katı slotun boşsa bir ekran kartı takman olur sana tavsiyem hem neredeyse çok ucuz hemde eh iştw olan GT9500 ben o ekran kartı 2gb ram ve AMd Pheonom 4 4350 (Sanırım) 4 çekidek 2 ghz işlemci ile csgoda 40-60 fps almıştım GT9500'de 1 gb vram olmasına karşın çok iyi bir performans veriyor yani dediğim gibi hemde ucuz 150 tlmi ne ikinci eli sıfır zaten yok artık üretilmiyor diye biliyorum

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
knk zor biraz 8 gb yükseltme imkanın olsa 60 fps çıkar birde sana tavsiyem eğerki ekran katı slotun boşsa bir ekran kartı takman olur sana tavsiyem hem neredeyse çok ucuz hemde eh iştw olan GT9500 ben o ekran kartı 2gb ram ve AMd Pheonom 4 4350 (Sanırım) 4 çekidek 2 ghz işlemci ile csgoda 40-60 fps almıştım GT9500'de 1 gb vram olmasına karşın çok iyi bir performans veriyor yani dediğim gibi hemde ucuz 150 tlmi ne ikinci eli sıfır zaten yok artık üretilmiyor diye biliyorum
Galiba öncelikle 4gb ram alicam ddr4 öyle bir 30 fps olur herhalde artış.

Nazmi Doruk

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Galiba öncelikle 4gb ram alicam ddr4 öyle bir 30 fps olur herhalde artış.
eğer anakartınız ddr4 destekliyor ise alın aksi takdirde bilgisayarınıza zarar verebilirsiniz ona dikkat edin birde iki raminde bir birinin aynısı olması lazım bilginiz olsun

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
eğer anakartınız ddr4 destekliyor ise alın aksi takdirde bilgisayarınıza zarar verebilirsiniz ona dikkat edin birde iki raminde bir birinin aynısı olması lazım bilginiz olsun
Yani daha abime sorucam pc ciye götürüp bakıcam ama ramler ddr4 onu biliyorum.

A L P T U Ğ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
kanka laptopum ben masaüstünü daha toplamayı bitirmedim