Bu Pc Alınır Mı ?

Bu konuyu okuyanlar

talhademiirci_

Asistan
Reaksiyon puanı
59
NG8B2C94 kodlu Özel Toplama Bilgisayar
Herkese merhaba sizce bu pc alınır mı bütçem sistemin fiyatı kadardır en fazla 2600 tl ye çıkarabilirim ama çok düşük ihtimal
Genelde oyun oynayacağım Valorant FM 2020 Cities skylines Pes 2021 gibi oyunlar oynayacağım
Sizce işimi görür mü bana sıkıntı yaratır mı
Hepinize şimdiden teşekkürler
Lütfen 2.EL bir şey önermeyin sonradan bir tane daha 8 gb ram depolama için hard disk ve ekran kartı ekleyeceğim

Çay Perisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
938
Kasa dışında güzel sistem. Kasa oyun için değil her yeri kapalı.

Çay Perisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
938
Bu kasayı alıp ardından anakartını satıp B450 bir anakart alabilirsiniz.
Satıcıya parça bilgilerini ve kasanın sıfır olup olmadığını sordum, cevap gelince yazarım.

her yerinin kapalı olması sıkıntı olmaz diye tahmin ediyorum; ama daha iyi kasa bulabilirsiniz belki
Kasanın bütün deliklerini kapat, sadece 3-4 tane küçük delik kalsın. Sonra bak bakalım sıkıntı olacak mı?

talhademiirci_

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Bu kasayı alıp ardından anakartını satıp B450 bir anakart alabilirsiniz.
Satıcıya parça bilgilerini ve kasanın sıfır olup olmadığını sordum, cevap gelince yazarım.

Kasanın bütün deliklerini kapat, sadece 3-4 tane küçük delik kalsın. Sonra bak bakalım sıkıntı olacak mı?
bu kasa? ayrıca 2.el olacak sanırsam dediğiniz kasa ben 2.el istemiyorum demiştim

Çay Perisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
938
bu kasa? ayrıca 2.el olacak sanırsam dediğiniz kasa ben 2.el istemiyorum demiştim
2. el veya sıfır olup olmadığı yazılmamış, genelde sıfır olur fakat belki değildir diye satıcıya yazdım.
Kasanın içinde parçalar olur hani anakart işlemci gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cevap geldi satıcıdan, ürün sıfır fakat içindeki parçalar Turbox. Alınmaz yani.

Sizin topladığınız sistemi alın bence.

Veya şöyle yapabiliriz şimdi sizin oynadığınız oyunlar yaklaşık 70 GB yer kaplıyor, bu SSD'yi alıp artan parayla düzgün bir güç kaynağı ve kasa alınabilir.

Kasa olarak
SSD'yi de değiştirdikten sonra SSD'den artan para ve sizin kasanın parasıyla bunlar alınabilir.

Son düzenleme: