Bu Pc Alınır Mı

Bu konuyu okuyanlar

Efi Avni x64

Doçent
Reaksiyon puanı
378

Efi Avni x64

Doçent
Reaksiyon puanı
378
Yazılımcıyım Ben Bi Kod Yazıcam Bide Nostaji Yapıp Gta Sa oyanayacam Ultra'da ;)
he o zaman tamam benim şimdiki pc de çok pahalı bişey değil ama senin dediklerini ziyadesiyle yapıyorum parçaların linklerini atarım birazdan

Syntax.Err

Asistan
Reaksiyon puanı
161
he o zaman tamam benim şimdiki pc de çok pahalı bişey değil ama senin dediklerini ziyadesiyle yapıyorum parçaların linklerini atarım birazdan
Toplam Ne Kadar ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gta Sa Ultra Da Kaldırır Mı Ultra Şart :D

Efi Avni x64

Doçent
Reaksiyon puanı
378
kasa fanlar falan onları herhangi bir bilgisayarcıdan temin edersiniz

gta sa ultra oynatır ?
anakart işlemci ram birlikte almak yerine biraz daha fazla para verip ayrı alırsınız işlemci daha iyi olur performans artaroyunda bayağı.

anakart işlemci ram birlikte almak yerine biraz daha fazla para verip ayrı alırsınız işlemci daha iyi olur performans artaroyunda bayağı.

eğer bütçeniz 1300tl olabilirse gta sa ultra ayarlarda rahat rahat gta 4 de yüksek ayarlarda csgo falan çoğu oyunları rahat oynarsınız

Syntax.Err

Asistan
Reaksiyon puanı
161
kasa fanlar falan onları herhangi bir bilgisayarcıdan temin edersiniz

gta sa ultra oynatır ?
Son Birşey Daha Rica Etsem Bana Yükses FPS'te Kaldırdığı Oyunları Listeler Misin Bide Sence Şimdi Mi Alayim Yoksa Ucuzlamasını mı Bekleyeyim Kusura Bakma Seni Yoruyorum Ama :)

Efi Avni x64

Doçent
Reaksiyon puanı
378
Son Birşey Daha Rica Etsem Bana Yükses FPS'te Kaldırdığı Oyunları Listeler Misin Bide Sence Şimdi Mi Alayim Yoksa Ucuzlamasını mı Bekleyeyim Kusura Bakma Seni Yoruyorum Ama :)
Problem değil ucuzlamasını beklersen çok beklersin ucuzlamayadabilir hatta yüksek fps de kaldıracağı bazı oyunlar da şunlar (yüksek derken 50 fps üzeri)

Csgo
Zula
Ets2
Gta 4
Gta 5 (düşük ayarlarda 30 fps verebilir emin değilim)
Assetto corsa

Dediğim gibi bütçeye 300₺ daha ekleyebilirseniz çoğu oyunu oynarsınız orta, düşük ayarda

Syntax.Err

Asistan
Reaksiyon puanı
161
Problem değil ucuzlamasını beklersen çok beklersin ucuzlamayadabilir hatta yüksek fps de kaldıracağı bazı oyunlar da şunlar (yüksek derken 50 fps üzeri)

Csgo
Zula
Ets2
Gta 4
Assetto corsa

Dediğim gibi bütçeye 300₺ daha ekleyebilirseniz çoğu oyunu oynarsınız orta, düşük ayarda
Kasa Fanı ile Cpu fanı aynı şey mi ikisinide almam mı lazım ?

Syntax.Err

Asistan
Reaksiyon puanı
161

Csgo
Zula
Ets2
Gta 4
Assetto corsa

Kasa fanı kasaya takılan tek başına fan cpu fanı da işlemci fanı zaten ikisi başka işlemci fanı olmazsa olmaz kasa fanı olmasa da olur ama kesin alın
Tüm Parçalar Ne Kadar Sürede Elimde Olur Ortalama

Bide bu Fan olur mu ?

Efi Avni x64

Doçent
Reaksiyon puanı
378

Bide bu Fan olur mu ?
Olmaz

Bu olur
n11.com'dan Intel LGA 775 İşlemci Fanı - 775 CPU Fan Vidalı seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Kurban Bayramından dolayı 1 haftayı geçebilir