Bu parayı doğru mu harcıyorum ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
34
selam arkadaşlar benim yaklaşik 2300 tl butçem var . Babamın 2100 tl bütçesi var
ben kendi parama akılli saat almak istiyorum. Babam da telefon alıcak .
Benim düşüncem babama 2.el iphone 7 aldırıp ya da bulursam iphone 7 plus
Bende kendi paramla apple watch almak istiyorum ama maddi durumumuz çok iyi olmadığı için apple ekosistemine girmek mantikli olurmu bilmiyorum. Ya da şoyle yapabilirim android telefon aldirip akıllı saat olarak oppo watch alırım . Ne yapayım ?
Kanka 2000 liraya durumunuz kötüyse saat alma 250 liraya mi band 5 var bide hepsiburadada xbox One S var teşhir ürün 2000 TL öneririm Telefonun varsa Bi oyun konsolu güzel olur televizyonun yoksada tablet bakabilirsin 2.el iPad 1 pro fln telefonun vardır diye tahmin ediyorum Apple watch almayı düşünüyorsan maalesef 2000 TL ye bilgisayar yok bu devirde ikinci el bile zor bence tavsiye ettiğim Xbox çok mantıklı

hiyr

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Kanka 2000 liraya durumunuz kötüyse saat alma 250 liraya mi band 5 var bide hepsiburadada xbox One S var teşhir ürün 2000 TL öneririm Telefonun varsa Bi oyun konsolu güzel olur televizyonun yoksada tablet bakabilirsin 2.el iPad 1 pro fln telefonun vardır diye tahmin ediyorum Apple watch almayı düşünüyorsan maalesef 2000 TL ye bilgisayar yok bu devirde ikinci el bile zor bence tavsiye ettiğim Xbox çok mantıklı
telefonum yok

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
İhtiyaçlarınızı, tercihlerinizi biz bilemeyiz, o yüzden alacakları belirleyip, o belirlenen şeye göre tavsiye vermek daha mantıklı.