Bu özellklerdeki bilgisayarıma snow leopard kurabilirmiyim?ustalardan yardım

Bu konuyu okuyanlar

mrdefender1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle merhaba.su an bu sistemle win7 kullanıyorum sorunsuz şekilde çalışıyor..biliyorum sistemim eski ama su an değiştirebilme şansım yok.bilgisayarıma snow leopardı kurmayı ve kullanmayı çok istiyorum.bu bilgisayarıma kurup çalıştırabilirmiyim?.özelliklerini aşağıda yazıyoruım.
Anakart Adı: Gigabyte GA-945PL-S3 (3 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)
işlemci:pentium 4 3.0 ghz
ekran kartı:Nvidia geforce 7300 LE
Sistem Belleği :3072 MB (DDR2 SDRAM)
Disk Sürücüsü:SAMSUNG HD322HJ ATA Device (320 GB, 7200 RPM, SATA-II)
yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden tesekkurler.

mrdefender1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
koskoca sitede bakıp da yorum yapacak deneyimli kimse yokmu? ilginç:(

hamitozlu

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İntel işlemci için snow leopard kurmaya çalıştım artık pes ettim her seferinde hata veriyor. Bir çok versiyonu denedim kuramadım. Tabiki intelle göre üretilmemiş bir işletim sistemi.

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
ben AMD için bu akasam yüklemeye calısacam... bakalım belki olur. olursa yazarım... ama yapanlar var...

NowSeeding

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu anda Apple İntel işlemciler için destek veriyor nacizane g**gledan aratırsan bi ton döküman bulursun ancak mac ler kadar verim alamazsın eğer çok seviyorsan Snow Leopardı gidip MAC türevlerini satın alabilirsin

biralogeg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum eğer işlemcin sse3 ü destekliyorsa kurabilirsin cpuz programını kur işlemcine bak sse3 ise rahatlıkla kurabilirsin ben kurdum stabil çalışıyor ama nette ararken iaktos leopard diye arat torrent olarak bulabilirsin ve tabiiki dvd ye yazdırman lazım sorunsuzca kurabilirsin saygılar