Bu oyunu bitiren var mı?

Bu konuyu okuyanlar

mlk

Öğrenci
Almayayım. Alanada mani olmayayım.Teşekkürler.
Ben yeni nesil cep telefonlarından kabul edebilirim. Mümkünse Samsung tasarımı, Nokia içeriği olsun :) ;D

ufti

Doçent
mlk dedi ki:
Ben yeni nesil cep telefonlarından kabul edebilirim. Mümkünse Samsung tasarımı, Nokia içeriği olsun :) ;D

arkadaşlar abartmayın son model telefonu nasıl alayım veya xbox 360 live istedi altı ustu oyun ayrıca oyun bitmeden siz bitiyosunuz :D

mlk

Öğrenci
Ben bitmedim gayet iyiyim. :)Ben anlamam cep telefonumu isterim :mad: Telefonu alınca böyle olurum. ;D
ufti dedi ki:
mlk dedi ki:

arkadaşlar abartmayın son model telefonu nasıl alayım veya xbox 360 live istedi altı ustu oyun ayrıca oyun bitmeden siz bitiyosunuz :D

skate

Asistan
arkadaşım ben fazla dikkatimi yoğunlaştırmadığım için bana olmadı ama bazı insanlar dikkatini yoğunlaştırırsa kalpten gidebilir mazallah

@LgOsS

Doçent
yaa kardeşim burda rouge olmuş bi adama yapılırmı bu yaaa dünyam kaydı benim gidiyodum az daha :S :R

BoSS

Asistan
İpuçlarını okuyan var mı oyunun ortasında şöyle diyor.

"Son bir ipuçu. Sesi biraz daha aç ki ipuçlarını duyabilesin" hade len ordan :D o kadar aptal mı gözüküyoruz

Beowulf

Profesör
Oyunu Tam Bitiriyodumki Manyağın Biri Çıktı Karşıma :D

Kuyruğuna Başmışlar Herhalde Bağırıyordu :D

SDN Son Haberler

Son mesajlar