Bu oyun canavarını almaya karar verdim (abra 1.1) nasıl sizce iyi mi ?

bunu ssd ile kullanıcan o zaman tadı çıkar :) tavsiyem 240 gb :) ben 100gblik model kullanıyorum 40-45gb felan kalıyor sistem kurduktan sonra pek te birşey kuramıyorsun daha 1-2 oyun kurdun müzikleri attın bikaç program 90gb etti işte :(

güzel bunu alabilisiniz daha iyisini bulacağınızı sanmıyorum :)

dokkod

Üyecik
bunu ssd ile kullanıcan o zaman tadı çıkar :) tavsiyem 240 gb :) ben 100gblik model kullanıyorum 40-45gb felan kalıyor sistem kurduktan sonra pek te birşey kuramıyorsun daha 1-2 oyun kurdun müzikleri attın bikaç program 90gb etti işte :(

güzel bunu alabilisiniz daha iyisini bulacağınızı sanmıyorum :)

arkadaslarım da aynısını ddedi :)

okuyacağınız bölüm neydi?

Uluslararası İlişkiler

Seyhoo

Dekan
Yasaklı
Alacağın laptop gerçekten çok güzel paranın hakkını verir ama okuyacaksan böyle tür canavarlardan uzak dur

dokkod

Üyecik
Arkadaşlar işletim sistemi linuxmus biri beni aydinlatsin sabah alicam dvdye win8 yazip falan yükleyebilir miyim full şekilde güncellemeleri falan yapabilecegim bi yol varmidir

ExCeLLeNT

Dekan
İnternette anlatimlari mevcut benimde pek bilgim yok. Arkadas yapti o da netten bakarak. Yapabiliyosaniz cihaza bi ssd taktirin ve sistemi oraya kurun.

SeMiH Ç.

Üyecik
aynı cihazı aldım, dün elime ulaştı. win 8 kurdum, şuanlık tek sıkıntı 1 adet ölü piksel, onda da birebir değişim var.