Bu numaradan arayıp tarife değişikliği yapmamı öneriyorlar

bu numara arayıp tarife değişikliği yapmamı öneriyor bu numara vodafonunmu yoksa dolandırıcımı

• vodafone

Kullanılan: 6 85.7%
  • dolandırıcı

Kullanılan: 1 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

sdnSamet

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Bu numara arayıp tarife değişikliği yapmamı öneriyor bu numara vodafonunmu yoksa dolandırıcımı?

Numara: 08502524222

Son düzenleyen moderatör:

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
İçinde 542 geçmiyor. Pek Vodafone gibi gelmedi ama en iyisi VF'u arayıp öğrenmek bence. :)

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Numara Vodafone'nun.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
çakallık peşinde vodofone yancısı potansiyel dolandırıcı.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Ne değişir ha Vodafone ha dolandırıcı, sonuçta ikisi de dolandırıcı. :D

Lepidoptera

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Hocam size direk vodafone'un kendi sitesinden kaynak verdim. Dolandırcı falan değil. Artık bu tür şirketlerin numarası 444 ile başlamıyor. Eskiden öyleydi. Beni hsbc aramıştı bu numaradan 0850 211 0 111 . Dolandırıcı zannettim sonra baktım ki hsbc imiş.

O verdiğin sitede bir takım bilgisi olmayan insanların araştırmadan etmeden yorum yapmalarını görüyorum o kadar.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Bu numara arayıp tarife değişikliği yapmamı öneriyor bu numara vodafonunmu yoksa dolandırıcımı?

Numara: 08502524222

Tarife değişikliği yapmak istiyorsan, İnternet üzerinden veya yetkili mağazaya gidip yaptırabilirsin. Öyle bir isteğin yoksa, başkasının diretmesi ile de yapma.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Hocam size direk vodafone'un kendi sitesinden kaynak verdim. Dolandırcı falan değil. Artık bu tür şirketlerin numarası 444 ile başlamıyor. Eskiden öyleydi. Beni hsbc aramıştı bu numaradan 0850 211 0 111 . Dolandırıcı zannettim sonra baktım ki hsbc imiş.

O verdiğin sitede bir takım bilgisi olmayan insanların araştırmadan etmeden yorum yapmalarını görüyorum o kadar.
öyle bir izlenim kazanmışlar adı 9'za çıkmış inmez 8'e misali ivana teyze bizimle değilsin diyor o numaraya...

Lepidoptera

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Tarife değişikliği yapmak istiyorsan, İnternet üzerinden veya yetkili mağazaya gidip yaptırabilirsin. Öyle bir isteğin yoksa, başkasının diretmesi ile de yapma.

Sadece telefonla en iyi fırsatları sunuyorlar. İnternetten veya bir bayiden sabit fırsatlardan yararlanıyorsun. Bana sonraki aya devir kampanyası için aradılar ilk defa faturalıya geç şuanki tarifenle aynı olacak hiçbir şey dğeişmeyecek sadece pakedin sonraki aya devredecek ki çok iyi bir fırsattı. Hiç bir şey değişmeyecek falan dediler ben yeni uyanmıştım uykuluydum dedim kitlemesinler ilk defa arıyorlar çünkü sonra beni sonra arayın dedim sonra ben aradım kampanyayı red saymışlar belki ben istemiyorum dedim diye sonra bir daha arar mısınız bu kampanya için deseydim belki farklı olurdu. Yani işin özü telefonla çok iyi fırsatlar veriyorlar.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Tamam sadece telefondan sunuyorlar o doğru lakin belirli bir numaradan aramaları lazım diye düşünüyorum. Örneğin Türk Telekom 444 1 500 den arar her zaman. Turkcel 0532 532 00 00 dan arıyor. Vodafone yi bilmiyorum.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Ben bu tip aramalardan şahsen hiç hoşlanmıyorum, kendim yeterince araştırıp uygun tarifelere ve paketlere sık sık geçiyorum zaten.
Önceden beni de arıyorlardı, bir daha tekrar aramamalarını net olarak söyleyip listeden adımı sildirmiştim. Siz de sildirebilirsiniz, lakin ikna etmek için kararlı bir ses tonu şart.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Ben bu tip aramalardan şahsen hiç hoşlanmıyorum, kendim yeterince araştırıp uygun tarifelere ve paketlere sık sık geçiyorum zaten.
Önceden beni de arıyorlardı, bir daha tekrar aramamalarını net olarak söyleyip listeden adımı sildirmiştim. Siz de sildirebilirsiniz, lakin ikna etmek için kararlı bir ses tonu şart.
TT de şöyle bir olay var tt kıllanıyorsanız bilginiz olsun.
Aradıkları Zaman internette ve bayilerde olan tarifelerden farklı özel ücretler ve tarife seçenekleri sunabiliyorlar. Mesela bana kullandığım herhangi bir tarife/paket üzerinden %25 indirim verildi. Bu indirimi bayiden alamadım, ve şuan kullandığım paketİn fiyatı yeni müşterilerden bile daha ucuz.