Bu notlarla sayısalı kaldırabilir miyim? Tavsiye istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Cerberusss

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Selamlar notlarım şu şekilde;

Matematik 71
Kimya 75
Biyoloji 68
Fizik 51

Bunlar 10.sınıf notlarım. Alan olarak sayısal seçtim sizce kaldırabilir miyim? 25 gün tatilin son 10 günü test çözmeyi düşünüyorum bol bol. Tavsiyeleriniz var mıdır neler yapmamla ilgili?

Anivia

Doçent
Reaksiyon puanı
450
Konu anlatımı dinleyip sıcağı sıcağına test çöz. Unutamıyorsun :D

Arjinn

Müdavim
Reaksiyon puanı
660

Matematik 71
Kimya 75
Biyoloji 68
Fizik 51

Bunlar 10.sınıf notlarım. Alan olarak sayısal seçtim sizce kaldırabilir miyim? 25 gün tatilin son 10 günü test çözmeyi düşünüyorum bol bol. Tavsiyeleriniz var mıdır neler yapmamla ilgili?
kaçıncı sınıfsın şuan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Matematik 71
Kimya 75
Biyoloji 68
Fizik 51

mesele sayısalı kaldırıp kaldırmamak değil mesele ayt ve tyt şuandan itibaren eğer yapmadıysan bir yandanda tyt çalış
ben şuan 10.sınıfım ve tyt çalışıyorum önemli olan üni sınavı , ona çalış okul puanını çokta dert etme ben şuan 70 80 almayı planlıyorum okul sınavından yüksek almamammın nedeni aynı zamanda 9.sınıfa sıfırdan başlamış olmam

Cerberusss

Asistan
Reaksiyon puanı
50
kaçıncı sınıfsın şuan

mesele sayısalı kaldırıp kaldırmamak değil mesele ayt ve tyt şuandan itibaren eğer yapmadıysan bir yandanda tyt çalış
ben şuan 10.sınıfım ve tyt çalışıyorum önemli olan üni sınavı , ona çalış okul puanını çokta dert etme ben şuan 70 80 almayı planlıyorum okul sınavından yüksek almamammın nedeni aynı zamanda 9.sınıfa sıfırdan başlamış olmam
10.sınıfım eyvallah kanka

Hangi bölümü istiyorsun?
Makine, İnşaat, Bilgisayar ya da Yazılım Mühendisliği bunlardan biri. İç Mimarlık da olabilir tam karar veremedim daha ama bunların dışına çıkmaz. Özellikle Makineyi çok istiyorum.

Arjinn

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
10.sınıfım eyvallah kanka

Makine, İnşaat, Bilgisayar ya da Yazılım Mühendisliği bunlardan biri. İç Mimarlık da olabilir tam karar veremedim daha ama bunların dışına çıkmaz. Özellikle Makineyi çok istiyorum.
10.sınıf san daha iyi 2.dönemde yapılacak sınavlardan hemen sonra tyt ye başla bence

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
Disiplinli ve odaklı çalışmayla daha iyisini yapabilirsin. Sana tavsiyem son 10 gün değil de 25 günün tamamı çalışman. Sıkı çalışmana gerek yok, 3 saat çalışsan bile yeterli.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Sayısalı yapanların hepsi sütten çıkmış ak kaşık değil agam.Senle aynı sınıftayız.Bizim evdede üniye hazırlanan var .Ama eşit ağırlıktan.2 sene öncede diğeri sayısaldan girmişti.Hiçbiri son 2 seneye kadar doğru düzgün çalışmadı.Notları aşağı yukarı senin gibiydiler.Şimdi sıkı sıkıya çalışıyorlar.Emin ol sen sayısalı deler geçersin.Xd bu arada rakibimsin.

Cerberusss

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Eyvallah reisler valla bakalım artık çalışma konusunda çok üşengeçim normalde ama yapcak bi şey yok çalışıcam mecburen. Kendime de o kadar güveniyorum ki sormayın : D

Okulun ve çalışman çok önemli. Notların kötü değil.
Valla okula okul demeye bin şahit. Tek vasfı anadolu lisesi olması olabilir. Kendim yapabildiğim kadar yapıcam

Geliştirmen lazım abi
Tahminen ne kadar geliştirmem lazım :D

Son düzenleme:

Arjinn

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
ben genellikle sınavlardan 50 60 70 civarı alıyorum çok düşük ama okulu görmen lazım içimizden geçiyor hocalar a sınıfındayım yani en iyi olanda yanlızca 1 takdir çıkarabildik önemli olan yks dir ayt tyt dir okul puanlarını boşver şimdiden tyt ye başla

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
ben genellikle sınavlardan 50 60 70 civarı alıyorum çok düşük ama okulu görmen lazım içimizden geçiyor hocalar a sınıfındayım yani en iyi olanda yanlızca 1 takdir çıkarabildik önemli olan yks dir ayt tyt dir okul puanlarını boşver şimdiden tyt ye başla
Agam öyle deme Obp 'nin de sınava etkisi var azcık .Hepten boşlamasın dersleri.100 Obp puanın olsa nerdeyse 60 puan veriliyor yks sınavına ek.

Cerberusss

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Sınavları o kadar boşlamıyorum ya 75 üstü okey bana.

Arjinn

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Agam öyle deme Obp 'nin de sınava etkisi var azcık .Hepten boşlamasın dersleri.100 Obp puanın olsa nerdeyse 60 puan veriliyor yks sınavına ek.
biliyorum bir yandan çalışsın diye dedim başlarda zaten

Sınavları o kadar boşlamıyorum ya 75 üstü okey bana.
okuldan okula değişiyor zor yapan var zor yapmayan var ben orta okulda hiç çalışmadan okul sonu puanımı 95 civarı yapıyordum liseye bir geçtim 65 ortalamam şuan

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
biliyorum bir yandan çalışsın diye dedim başlarda zaten

okuldan okula değişiyor zor yapan var zor yapmayan var ben orta okulda hiç çalışmadan okul sonu puanımı 95 civarı yapıyordum liseye bir geçtim 65 ortalamam şuan
Rakipsiniz yapmayın birbirinize yardım (!)

UmutsuzAdam

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,032
bnm daha kötüydü 10.sınıfta şimdi 12. sınıfım 11 sınıfta falan zaten baya bi çalışma isteğin oluyor sınavları hep 2 ye katladım

UmutsuzAdam

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,032
eczacılağada bir bak derim ayrıca patoloji adlı bir bölüm var genellikle iş imkanı oluyor
eczacılığı düşündm ama onun önü kapanıyor yavaş yavaş patolojiye bakıcam teşekkür ederim

eczacılığı düşündm ama onun önü kapanıyor yavaş yavaş patolojiye bakıcam teşekkür ederim
patoloji 2 yıllıkmış hocam ben 4 yıllık okuyacağım