Bu nasıl sapıklık!

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Bu nasıl sapıklık!

Anneden çok geç gelen itiraf: Oğluma 3 yaşından itibaren dedesi, dayısı ve dayısının bir arkadaşı tecavüz ediyordu

fft2mm382102.jpg

8 yaşındaki bir erkek öğrenciye tuvalette tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklanan İstanbul’daki bir ilköğretim okulunun 55 yaşındaki temizlik görevlisinin suçsuzluğunu belgeleyen adli tıp raporu, korkunç bir gerçeği ise gün ışığına çıkardı.

Küçük çocukta 3 ayrı kişinin DNA’sı tespit edilince, yaşlı adam tahliye edildi. Ve vicdanına yenilen anne H.G. konuştu: “Oğluma 3 yaşından itibaren dedesi, dayısı ve dayısının bir arkadaşı tecavüz ediyordu."

LİNÇTEN ZOR KURTULDU

HaberTürk'ün haberine göre, İstanbul'da bir ilköğretim okulunun temizlik görevlisi 55 yaşındaki S.C., 8 yaşındaki bir erkek öğrenciye ders arasında gittiği tuvalette tecavüz ettiği iddiasıyla, geçtiğimiz yıl 27 Aralık günü tutuklandı. Tutuklandığı sırada linç girişimine de maruz kalan temizlikçinin suçsuzluğu 10 ay sonra gelen Adli Tıp Kurumu raporu ile ortaya çıktı. Raporda 8 yaşındaki çocuktan alınan örneklerde 3 ayrı kişinin DNA’sı olduğu, ancak bunlardan hiçbirinin S.C.’ye ait olmadığı belirtildi.

ANNE, VİCDANINA YENİK DÜŞMÜŞ

Mahkeme 10 ay cezaevinde kalan S.C.’yi tahliye etti. Daha önce temizlik işçisini suçlayan anne H.G. ise daha fazla vicdan azabına dayanamayarak sanığın avukatı Kadir Kartal’ı aradı. Anne avukata, “Oğlum E.’ye 3 yaşından beri babam R.G., erkek kardeşim M.G. ve onun arkadaşı S.G. tecavüz ediyordu. Bu olaya son verebilmek için Beyoğlu Cumhuriyet Savcılığı’na şikâyette bulundum” dediği ve soruşturmanın da dört aydır sürdüğünü belirttiği öğrenildi. Annenin ihbarıyla yakalanan üç şüpheliyi Beyoğlu Cumhuriyet Savcısı Hasan Esen, tutuklama talebiyle mahkemeye sevk etti. Ancak mahkeme “Raporla tespitli değil” diyerek serbest bıraktı.

'HAPİSTEKİ 10 AYIN HESABINI KİM VERECEK?'

Dede R.G., dayı M.G., dayının arkadaşı S.G. ve olaydan haberdar olmasına rağmen susan anne hakkında soruşturmayı dört aydır sürdüren savcılık, şüphelilerden aldığı DNA örneklerini Adli Tıp Kurumu’na gönderdi. Tutuklu temizlik görevlisinin avukatı Kadir Kartal, önceki gün İstanbul 3. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmada mahkeme heyetine soruşturmadan bahsetti. Heyet hemen soruşturma dosyasının örneğini Beyoğlu Adliyesi’nden isterken, gelen Adli Tıp raporunda da DNA’sı çıkmayan yaşlı temizlikçiyi tahliye etti.

Sanık avukatı Kadir Kartal, tahliye olan müvekkilinin beraat etme olasılığının yüksek olduğunu belirterek, “Şimdi bu iğrenç suçlamayla cezaevinde geçen 10 ayın hesabını kim verecek. Beraat halinde yüklü bir tazminat davası açacağız” dedi. Bu arada babası ve annesi yıllar önce ayrılan ve annesinin ihbarının ardından aileden alınan 8 yaşındaki E.E., önce Sosyal Hizmetler Bahçelievler, daha sonra ise Eyüp Çocuk Yuvası’na gönderildi.

http://www.posta.com.tr/turkiye/HaberDetay/Bu_nasil_sapiklik_.htm?ArticleID=48309&PageIndex=2

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
midem kaldırmıyor devamını okuyamadım. insanın içindeki adam öldürme hissini arttırıyorlar sadece.

olympuskiller

Profesör
Reaksiyon puanı
7
bu ara çok arttı bu olaylar evet ama bu kadarını duymamıştım ,dede,dayı ve dayının arkadaşı

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Bu ne biçim bi yaşam tarzıdır arkadaş.Ben öyle annenin teeee ....

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Süründürmek lazım böyle insanları... Gerçekten okuyamadım yazıyı :(

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
yazıklar olsun o anneye de, bırakıp giden babasına da.

ramboberk

Profesör
Reaksiyon puanı
74
Böyle olaylar günümüzde iyice çoğaldığı için artık en iğrencine bile şaşırmıyorum

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Dedesinede anasınada dayısınada dökecen benzini çatır çatır verecen alevi.Microplardan arındıracaksın dünyayı.Hem kanalında Fatgüllü filmler oynatıp böyle haber yapanlarda mangal listeme dahiller.

shakal

Profesör
Reaksiyon puanı
29
ya böyle haberleri ,yayinlamayin ,gercekten hic iyi yapmiyorsunuz elinize inan birsey gecmiyor ,insanlarda bu gibi seyler ilk anormal görülür ve bu gibi haberler siklastikca normal gibi görünür ,ve bu konuda shiftdelete yani günlül bu tür haberleri yayinlamak icin sanki yaris yapiyor ,bir yorum dahi yapilirklen bu gibi konulere nasil izin verilir

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
En büyük cezayı anneye vermeleri lazım. Bunca yıldır o kadarcık çocucuğunu bu tür olaylara karşı korumayıp göz yumduğu için.

erdcan

Doçent
Reaksiyon puanı
14
diyecek çok söz yok. hiç bir anne çocuğunun bu hale düşmesine izin vermezde, çocuğuna bunu yapanlar annesine neler yapmıştır!!!sövesim geldi

yildiz61

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Istifra etsen bir turlu etmesen bir turlu bu neya yaziyi bile okuyamadim nereye gidiyor bu aileler.....Kanalizasyon borusu bu aileden temizdir her halde.....

EraBrown

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yazik, bu adi mahluklar simdi hapse giricek benim vergilerimle bakilacak. Sallandirsinlar taksimde.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Gazetede okudum olayı içim sıkıldı yav bu insan müsveddelerine ne ceza verilebilir

nactrem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yapılacak tek birşey var, o da üstteki arkadaşın söylediği gibi taksimde sallandırılacak bu ...'ler.

Spy.94

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bunLarın hepsini sallandıracaksın valla

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
6 yıl neyi bekledin ln Allahın belası kadın! Nasıl bir mutlu umutlu girdim siteye içim dışıma çıktı. Öldürmek, yakmak, asmak çok çok insaflı ve de şerefli bir ceza bu yaratıklara. Ecelleriyle ölene kadar işkence yapılmalı. Komadayken gerekirse kan verilmeli, sonra yine işkenceye devam etmeli... Yakılacaklarsa da bu son anda ölmeden yapılmalı ve yine acı çekerek gebermeliler. Sonra sonsuz yangın başlayacak zaten, güzel antrenman olur.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Türkiye'de bir uzmanın anlattığına göre ensest ilişki anketi uygulanmış ve sonuçlar kesinlikle açıklanamamış. O kadar vahim bir tablo varmış. Duyulmayan neler ver kim bilir.

Tr-turqx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
:S İnanması Güç.. Bir Erkek Çoçuk ve 3 Yaşında Ve Dedesi Ve Dayısı Ve Dayısının Ark... Yanlış Okumadım Tecavüz.. Allah'ım Nasıl Bir Dünyadayız Yarabbim.. Allah Islah etsin... İçim Bi Değişik Oldu... S: