Yardım Bu laptoplar alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

SerdarARbay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar bi suredir pc bakıyorum sahibinden de 2. el bi kac pc koydum aşağıya link bırakıyorum.(genellikle gunluk işler icin kullanacagım arada valorant,cs tarzı oyunlarda oynayacagım.)
Msi ge60 apache - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 958748417
oneriniz varsa sizde pc atabilirsiniz.

Son düzenleyen moderatör:

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
(ilk laptop) İşlemci biraz eski görünüyor ama oyun testlerini izledim. Cs go ve Valoranta 100-120 FPS alıyor. Ama ssd biraz az. 240GB bir süre sonra size yetmeyebilir. (ilk laptop) Ve ilk laptop sanırım 1920x1080 p ekran var Full hd yazmış arkadaş. bide IPS panel varsa Photoshop gibi işlerde kesinlikle iş görür bu. Bence Fiyatıda iyi 3750 tl di sanırım. Alırken de dikkat edin dolandırılma riskine karşı :)

SerdarARbay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
(ilk laptop) İşlemci biraz eski görünüyor ama oyun testlerini izledim. Cs go ve Valoranta 100-120 FPS alıyor. Ama ssd biraz az. 240GB bir süre sonra size yetmeyebilir. (ilk laptop) Ve ilk laptop sanırım 1920x1080 p ekran var Full hd yazmış arkadaş. bide IPS panel varsa Photoshop gibi işlerde kesinlikle iş görür bu. Bence Fiyatıda iyi 3750 tl di sanırım. Alırken de dikkat edin dolandırılma riskine karşı :)
genellikle günlük işlerde ve ara sıra oyun ile vakit gecirecegim işimi guzel bir şekilde görür di mi fiyatı biraz bana 2.el için yüksek geldi de

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
merhaba arkadaslar bi suredir pc bakıyorum sahibinden de 2. el bi kac pc koydum aşağıya link bırakıyorum.(genellikle gunluk işler icin kullanacagım arada valorant,cs tarzı oyunlarda oynayacagım.)
Msi ge60 apache - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 958748417
oneriniz varsa sizde pc atabilirsiniz.
o fiyata değil de 3200 gibi alınırsa mükemmel olur. ilk linkten bahsediyorum ssdyi de yükseltmeye para kalsın