Bu Konuda Bana Yardım Eder Misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

Veliblod

Asistan
Reaksiyon puanı
25
merhaba arkadaşlar sizden bir konuda yardım isteyecektim birkaç gündür bunun üzerinde çalışıyorum ama yapamadım üniversite vize ödevimiz uşakta bir site bulup o sitenin eksikliklerini fazlalıklarını yazıp bizim eklemek isteyeceğimiz şeyleri hocaya word dosyasına yazıp göndermek finalde de bunu site haline getirmek ama ben çok kötü bir tasarım anlamında bir site buldum lakin bir türlü eksiği nedir bunu madde olarak yazamıyorum
siteyi alta bırakıyorum bana bu konuda yardımcı olur musun ?

BU SİTE ARKADAŞLAR <-------------- ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Şimdi bir sitede eksiği bulup o sitenin fornt end tarafını tasarlayıp eksigini kendinmi ekliyeceksin , yoksa eksikliklerle birlikte bir tasarımmı yapıcaksın ?

gospodar1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar sizden bir konuda yardım isteyecektim birkaç gündür bunun üzerinde çalışıyorum ama yapamadım üniversite vize ödevimiz uşakta bir site bulup o sitenin eksikliklerini fazlalıklarını yazıp bizim eklemek isteyeceğimiz şeyleri hocaya word dosyasına yazıp göndermek finalde de bunu site haline getirmek ama ben çok kötü bir tasarım anlamında bir site buldum lakin bir türlü eksiği nedir bunu madde olarak yazamıyorum

Wix ile bir internet sitesi yaparsan yardımcı olabilirim. Bizim Muhit'den bana ulaş!;)

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75

merhaba, bence bu forum sitesini ve benzer we siteleri bi kurcalayın , yabncı dilde birsürü başka forum da mevcut ama şurasıda var burdada bazı arkadaslar mesela profesyonel görünüme sahip hakkaten benim çok da kötü bulmadığım web sayfaları üzerindede birsürü olumsuzlukları bulbilmişler yani bir iki yıl önce böyle bir başlık hatırlıyorum mesela..

hala da web sitesi oluşturmuş arkadaslar görüş rica ediyorlar ,diğer arkadaslarda beyan ediyrlar.

tabi burda maksat yardımcı olmak yada böyle olmalı.

birde kendi kendinize bşeyler yapmaktan ve ortaya bişeyler koymaya çalışmaktan çekinmeyn bence ...
aksi takdirde pasif kalırsın ...

iyi çalışmalar