Bu kitabın ismi neydi?

Bu konuyu okuyanlar

Fettah ylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Beyler hepinize merhabalar
Geçen senelerde bir kitap okumuştum, sanki bir seriden oluşuyordu ve ben ilk kitabı tek okumuştum. İsmini hatırlamıyorum. Konusu yarım yamalak şöyleydi,
Kitap bir fantastik-kurgu kitabı. Yani hayali bir evrende geçiyor.
3-4 tane dük/lord/yönetici çocuğu vardı. Bunlar bir gün babalarıyla ava çıkıyorlar. Avda bir anne kurdu ölü buluyorlar. Bu anne kurdun yanında da yavrulatı var. Çocuklar da bu yavruları alıyorlar ve her biri, bir tanesine sahipleniyor. Tabi bun kurtlar bizim Bildiğimi kurtlar değiller.
Sonra bu çocuklar büyüyorlar. Her biri kıtanın bir yerine gidiyor.
Sanırsam birisi, kuzeyine, bilinmeyen yaratıklara karşı önceki ataların kurduğu surlara gidiyor. Buralar hepsi sibirya gibi, ormanlık ve karla kaplı alanlar. Soğuk yerler. Tabi çoktandır bu yaratıklar gözğümediği için lordlar, Kuzey surlarını pek önemsemiyor. Ama aslında burada tuhaf şeyler oluyor
Diğerleri ülkenin iç kesimlerinde iç savaş çıkıyor. Bunlar da ülkeyi kontrol etmek için bir ordu topluyorlar. Tabi bunlar nüfuslu bir aile. Yani bulundukları coğrafyada söz sahibiler.
İç savaşın da asıl sebebi, değişik yaratıklar. Burayı tam hatırlamıyorum ama insan değillerdi sanki. Neyse bu iç savaşa giden oğullar iç savaşı bitiriyorlar ama kuzeydeki oğlan tarafında sanki olaylar yeni başlıyor.
İşte az buz hikaye böyle
Eğer siz de okumuşsanız lütfen ismini söyleyin.