Soru Bu kasaya HDD takılıyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

KediBokii

Asistan
Reaksiyon puanı
197
Arkadaşlar kasa içi hakkında bilgim yok o yuzden size sormak istedim nereye takılıyor veya takılıyor mu?
Şimdiden teşekkürler
Fotoğraflar bunlar

Reaksiyon puanı
29
Kasaya takılmasa bile kenara koyabilirsiniz. Fazla sallanacak bir şey olmasın yeter diye düşünüyorum.

as1m

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Arkadaşlar kasa içi hakkında bilgim yok o yuzden size sormak istedim nereye takılıyor veya takılıyor mu?
Şimdiden teşekkürler
Fotoğraflar bunlar
benzer tipte kasa kullanıyorum,tahminimce arka kapağı açın orda alt köşelerde yeri olması lazım

KediBokii

Asistan
Reaksiyon puanı
197
benzer tipte kasa kullanıyorum,tahminimce arka kapağı açın orda alt köşelerde yeri olması lazım
Teşekkür ederim oraya baktım ama. Bir yer yok gibi ama sadece kablo takip calisiyorsa sorun yok bende yuva gibi bir şey var eskiden kalma

as1m

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Teşekkür ederim oraya baktım ama. Bir yer yok gibi ama sadece kablo takip calisiyorsa sorun yok bende yuva gibi bir şey var eskiden kalma
öyle bir yer yok ise dediğiniz gibi yuva tarzı bir aparat varsa sabitlerseniz iyi olur,sallanmaması ve hasar gelmemesinde fayda var.

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
Kasanın yan kapağını (cam olmayan metal kapağı) açın ardından PSU'nun olduğu yere doğru bakın oralarda bir yerde illa bir kızak vs. vardır. Sabitlemeden HDD takarsanız HDD'yi bozarsınız. Benim kasam da buna benziyor PSU'nun yan tarafında 2 HDD takabileceğim bir kızak var oraya takıyorum.

KediBokii

Asistan
Reaksiyon puanı
197
Kasanın yan kapağını (cam olmayan metal kapağı) açın ardından PSU'nun olduğu yere doğru bakın oralarda bir yerde illa bir kızak vs. vardır. Sabitlemeden HDD takarsanız HDD'yi bozarsınız. Benim kasam da buna benziyor PSU'nun yan tarafında 2 HDD takabileceğim bir kızak var oraya takıyorum.
Öyle bir yet buldum ama videolarda adamlar çıkarıp takiyorda bunda çıkarılmıyor direk mi takcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Psunun direk dibinde

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
Çıkartıp takabilirsin. Kasanın alt tarafında o girişi tutan bir vida vardır o vidayı söküp kızağı çıkarabilirsin.

Son mesajlar