Bu kanalı raporlayabilrimisiniz

Bu konuyu okuyanlar

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,193
Senin gibilere deli oluyorum gerçekten.
Yahu sanane? Adam kendi düşüncelerini, gerçek sandığını paylaşıyor. Yalan veya gerçek sanane? Herkes senin düşüncelerinin aynısını düşünecek, paylaşacak diye bir şey mi var?

Yalan şeyler paylaşan herkesin kanalını kapattırmaya çalışsak YouTube'da kanal kalmaz zaten.

Rizeli Hacı Java

Jahrein Yahudi Mi
Reaksiyon puanı
61
Senin gibilere deli oluyorum gerçekten.
Yahu sanane? Adam kendi düşüncelerini, gerçek sandığını paylaşıyor. Yalan veya gerçek sanane? Herkes senin düşüncelerinin aynısını düşünecek, paylaşacak diye bir şey mi var?

Yalan şeyler paylaşan herkesin kanalını kapattırmaya çalışsak YouTube'da kanal kalmaz zaten.
O zaman ben sana ana bacı kuzen dalıyım hakaret edeyim. Sonra kendi fikrim diyim oldu canım başka.
Allah rızası için Atatürk(!) yazan birine saygı duyulacaksa seri katilede saygı duyalım.

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,193
O zaman ben sana ana bacı kuzen dalıyım hakaret edeyim. Sonra kendi fikrim diyim oldu canım başka.
Allah rızası için Atatürk(!) yazan birine saygı duyulacaksa seri katilede saygı duyalım.
Senin söylediklerin hakaret sayılıyor. Adamın paylaştıklarında hakaret vs. de göremedim. Madem şikayetçisin, sen de bir kanal aç ve adamın paylaştıklarının zıttını paylaş.
Senin dediğine göre sana da saygı duymamamız gerekiyor. Sonuçta sırf senin düşüncelerin ile birisi zıt düştü diye kanalını kapattırmak istiyorsun.