Bu kadar az olmaması gereken fpsnin sebebi nedir ?

Bu konuyu okuyanlar

Mr.Potter

Öğrenci
Yeni bir laptop aldım (rtx 2060 i710750h) driverları kurdum şarja taktım performans moduna aldım fakat cs ve valorantta 130-150 fps arası geziniyor (bu fps değerleri bu bilgisayara göre gerçekten düşük özellikle csgo için)sizce bunun sebebi ne olabilir neyi yanlış yapıyorum ? Şimdiden yardımcı olan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim

Ufuk Ali

Öğrenci
Benim bilgisayarım
İ5 8265U
MX 130 4 GB
8 GB RAM
512 GB SSD
CS:GO'da performans modunda 180-200 FPS civarı alıyor nedenini anlamadım

BMW_M4

Doçent
Yeni bir laptop aldım (rtx 2060 i710750h) driverları kurdum şarja taktım performans moduna aldım fakat cs ve valorantta 130-150 fps arası geziniyor (bu fps değerleri bu bilgisayara göre gerçekten düşük özellikle csgo için)sizce bunun sebebi ne olabilir neyi yanlış yapıyorum ? Şimdiden yardımcı olan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim
Isınma var mı?
@EFI Shell

serious1571

Öğrenci
Bi ihtimal oyunda veya nvidia ayarlarında vsync açık olabilir bu da fpsyi kısıtlıyor olabilir cs go da konsolu açıp fps_max 0 yazıp değişip değişmediğine bakın. Eğer bu koda rağmen değişmiyorsa vsync açıktır. Türkçesi = dikey eşitleme

ΜΐЯЯo®

Profesör

Mr.Potter

Öğrenci
evet sanırım sorunu buldum sizce ? oyunları oynarken ramim %95 kullanım gibi ciddi seviyeye çıkıyor (8gb) sonra bir 8 daha alırım demiştim ama şuan almanın tam zamanı

SDN Son Haberler

Son mesajlar