Bu içerik forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı filtrelenmiştir. Üyeliği ile 15 dakikada 150 TL Kazanmak

Bu konuyu okuyanlar

ccangunduz

Öğrenci
Katılım
17 Ağustos 2022
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
20
Bu içerik forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı filtrelenmiştir. borsası yeni referans etkinliği başlattı.Kayıt olup KYC yapan üyeler 20 Btxn kazanıyor. Güncel değeri 150 TLYapılması Gerekenler:Referans Linki: https://web.Bu içerik forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı filtrelenmiştir..com/sign-up?ref=317612255

Referans Numarası: 317612255


Kampanya resmi açıklama: https://destek.Bu içerik forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı filtrelenmiştir..com/portal/tr/kb/articles/Bu içerik forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı filtrelenmiştir.-referans-programi-katilim-kosullari1. Kayıt sayfasında gerekenleri doldurun "Kayıt Ol" butonuna bastıktan sonra mailinize doğrulama linki gelecek ona tıklayın.2. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra telefon numaranızı onaylamanız gerekecek. Sms ile gelen kodu buraya girin ve onaylayın.3. SMS onayı halledildikten sonra doğrulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirilmezseniz ayarlar menüsünden doğrulama sayfasına gidebilirsiniz. Burada doldurmanız gereken 3 şey var.-Kimlik belgenizin ön ve arka yüzünün net çekilmiş görüntüsü.-Türkiye'de yaşadığınızı kanıtlamak için e-Devletten alınmış ikametgah belgesi (PDF olarak).-Son olarak "Müşteri Tanıma Formu".

İşlemler bittikten sonra 20 Btxn hesabınıza tanımlanıyor. Buda yaklaşık 150 TL ediyor.

12.08.2022 tarihi itibariyle Bu içerik forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı filtrelenmiştir. Referans Programı (“Program”) her Bu içerik forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı filtrelenmiştir. kullanıcısına özgü oluşturulan Referans Kodunu kullanarak yeni üyelik oluşturan, güvenlik, doğrulama adımlarını tamamlamış, “müşteri tanıma formu”nu doldurmuş ve kullanıcı olarak kaydını tamamlamış her kullanıcı Program koşullarına uygun olmak kaydıyla 20 BTXN ödül kazanacaktır. Referans olunan her bir yeni kullanıcı da “müşteri tanıma formunu” doldurduktan ve kullanıcı olarak kaydının tamamlanmasından sonra 20 BTXN ödül kazanacaktır.
 
Üst