Yardım Bu Hesabın Sahibi Olduğunu Onaylamamıza Yardımcı Ol

Bu konuyu okuyanlar

foxips

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
instagram hesabıma giriş yapamıyorum eposta adresi değişmiş görseldeki gibi hata veriyor ve giremiyorum hesaba telefon numaramda eski numaram attım nasıl girebilirim hesabıma lütfen yardım edin 8 saattir çözüm arıyorum bulamıyorum

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    34.9 KB · Görüntüleme: 157

Ryuzakii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Hesabında takipçi ile alakalı ya da beğenme ile alakalı bir uygulama kullandıysan , büyük ihtimalle ondan dolayı olmuştur. Normal yollardan yapılabilecek birşey olduğunu düşünmüyorum.

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
instagram hesabıma giriş yapamıyorum eposta adresi değişmiş görseldeki gibi hata veriyor ve giremiyorum hesaba telefon numaramda eski numaram attım nasıl girebilirim hesabıma lütfen yardım edin 8 saattir çözüm arıyorum bulamıyorum
Hocam çok saçma şeyler diyosunuz.E posta değişmiş tel no eski vs. . Hesabı çalıp çalmadığınızı bilemeyiz.Aynı sorunu bende yaşadım.

foxips

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hesabında takipçi ile alakalı ya da beğenme ile alakalı bir uygulama kullandıysan , büyük ihtimalle ondan dolayı olmuştur. Normal yollardan yapılabilecek birşey olduğunu düşünymüyorum.
instagram destek vesaire olmazmı hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

hesabımın şifresini biliyorum ama hata veriyo bu hesaba sahip olduğunu onaylamamıza yardımcı ol diyor yardım lütfen

Son düzenleme: