Bu hatayı bir türlü çözemedim. Windows Görev Çubuğu

Bu konuyu okuyanlar

vizonteleci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Önce uzun zamandır lisanslı word kullnıyordumam sonra bir anda şu sıkıntıyı yaşadım. Buraya tıklayabilirsiniz

Sonra ödevden dolayı fazla uğraşamadım wps office kurdum aynı sıkıntıyı yaşamaya devam ettim şimdi de görev çubuğumda sağ tık yapınca şöyle birşeyler oluyor.
Şöyle saçma bir şeyler

AppData'dan c:program Dataya gördüğüm bütün kalıntıları temizledim, kaldırdım. Tekrar office kurayım dedim ama çözüm bulamadım.

Yardımlarınız için şim

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Öncelikle böyle bir sorunla karsilasmadim belirtmek isterim.
2 program ve isletim sisteminde problem yasandigina göre sorun programlarda degil isletim sisteminizin dosyalarinda.
Çözüm onerilerim;
1.Windows eksik veya bozuk dosya onarımı
2. Temiz kurulum (format)

Direk sorunla yonelik Çözüm onerisi gelirse diye 2. Oneriyi bir sure denemeyin.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Windows Dil seçeneklerine baktınız mı? Bazı ayarlar sanki değişmiş gibi duruyor.

Masa üstündeki bir simgeye ya da dosya gezgini içindeki herhangi bir klasör ya da dosyaya sağ tıklama yapınca hangi seçenekler sunuluyor?

vizonteleci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
malwarebytes ile sisteminizi tam tarama yaptırın (=
Deneyeceğim, teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows Dil seçeneklerine baktınız mı? Bazı ayarlar sanki değişmiş gibi duruyor.

Masa üstündeki bir simgeye ya da dosya gezgini içindeki herhangi bir klasör ya da dosyaya sağ tıklama yapınca hangi seçenekler sunuluyor?
Dil ayaralarım normal, dosya gezgininde sağ tıklarda bazen takılma oluyor ama yazılar vs bozuk değil normal seçeneklerimi alıyorum. Anlamadım :(

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Deneyeceğim, teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dil ayaralarım normal, dosya gezgininde sağ tıklarda bazen takılma oluyor ama yazılar vs bozuk değil normal seçeneklerimi alıyorum. Anlamadım :(
Görev çubuğu dilinde farklılık var sanırım.
Sistem dosyaları ya da kayıt defteri değerleri değiştirilmiş veya bozulmuş olabilir.