Öneri Bu girişim ile doktorlar için online randevu almak artık çok kolay!

Bu konuyu okuyanlar

ozbilgic

Öğrenci
Katılım
23 Nisan 2017
Mesajlar
3
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Online randevu planlama sistemleri hem doktorlar hem de hastaları tarafından yoğun talep görmektedir. Pek çok hekim, hastaların çok fazla telefon ve kısa mesaj yoluyla randevu almalarından şikâyet etmektedir. Doktorlar için yeni bir online randevu sistemi olan Birhekim, her iki tarafın da birbirinin vaktini almadan randevu almasına olanak tanıyarak bu sorunları çözmeyi amaçlıyor.

Doktorlar randevu almak istediği gün ve saatleri özgürce belirleyebiliyorlar. Sistem, doktorlar için online randevu alabilecekleri web sayfasını otomatik oluşturuyor. Hastalar ise cep telefonundan okutacağı bir kare kod ile ya da doktorunun web sayfasına direk giderek kolayca randevu alabiliyorlar. Bu şekilde her iki taraf içinde bağlantı sağlanmış oluyor. Ayrıca Birhekim, doktorların hastaları ile görüntülü görüşme yapabilmesine de imkân tanıyor. Bu en çok psikiyatri uzmanlarının işine yarasada, pandeminin yaşattığı etkileri düşününce tüm doklar için iyi bir alternatif teşkil ediyor.

Tüm bunlara ek olarak; personel maaş ve izin yönetimi, kısa notların tutulabileceği bir not defteri, gelir ve giderlerin takip edilebileceği ön muhasebe sistemi gibi klinik yönetimi ile ilgili ihtiyaç duyulan neredeyse her şey sistemde mevcut. birhekim_online_randevu_ve_klinik_yonetimi.png
 
Üst