Bu fosil gta4 ü kaldırır mı

bu fosil benim pc görüp görebileceğiniz en antika pc lerden bi bakarmısınız gta4 oynatır mı

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    233.1 KB · Görüntüleme: 323

scorpion

Rektör
Yasaklı
Kaldirmaz.

Ekran kartiniz cok zayif, bunun yani sira GTA 4'ün optimizasyon sorunu da mevcut. En düsük ayarlarda acsa bile 15-20 fps civari alirsiniz bu da oyunun kasacagi anlamina gelir.

inşallah bu yaz toplıyacam güvenilir bi site bakıyorum aklımda inventus var da taksitte çok fazla vade farkı var sinerji de düşünüyorum da alışveriş yapanlara sormak gerek

Alecont

Profesör
inşallah bu yaz toplıyacam güvenilir bi site bakıyorum aklımda inventus var da taksitte çok fazla vade farkı var sinerji de düşünüyorum da alışveriş yapanlara sormak gerek
İnventus pahalı, Sinerji ise ucuz ve güvenilir. Ama İnventus'un montajı falan bayağı iyi.

aynen sinerji inventus a göre daha ucuz montaj kısmında benim için parçaların sorunsuz montajı yeterli muazzam kablolama falan istemiyorum kablo işini ben hallederim teknobiyotik nasıl ya o da uygun fiyatları

Alecont

Profesör
aynen sinerji inventus a göre daha ucuz montaj kısmında benim için parçaların sorunsuz montajı yeterli muazzam kablolama falan istemiyorum kablo işini ben hallederim teknobiyotik nasıl ya o da uygun fiyatları
O da iyi sinerji ile arasında kalırsan hangisi ucuz ise onu al.

Son mesajlar