Bu forum ,neden açılmaz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

EinştayN

Profesör
Buraya birileri musallat olmuş heralde ne bileyim her gün milyonlarca insan girmiyor ki yani çok dikkat de çekmiyor ama hele ben bir humanım seçimi artık can sıkmaya başladı.
Geçen giremiyorum zannettim dedim gene uçuşanLara katıldım zannettim konuya giriyorum cevap yeri yok.

hasanmerkit

Asistan
Yöneticiler ne yapsın sunucunun başına gidip ha gayret diyip gaz mı versin :D
Aşağıdaki nedenlerle yavaşlık olmakta;

- Sunucu saldırılar yiyor.
- Sunucuda yoğunluk fazla oluyor.
- Ekleme yapmak isteyen yetkili mesajımı düzenleyebilir.
- Geçmişte VBulletin'den Xenforoya geçiş iyi yapılmadığı için sistemin sıfırlanması gerek.

(Yeşil alan moderatörler veya yöneticiler tarafından eklenmiştir.)

Son düzenleme:

Usain

Yazdığım mesajlardaki her şey hayal ürünüdür.
Yönetici
Moderatör
Buraya birileri musallat olmuş heralde ne bileyim her gün milyonlarca insan girmiyor ki yani çok dikkat de çekmiyor ama hele ben bir humanım seçimi artık can sıkmaya başladı.
Geçen giremiyorum zannettim dedim gene uçuşanLara katıldım zannettim konuya giriyorum cevap yeri yok.
Bana da oldu geçen. İnsan mısın ayağını denk al falan diyor.
Sonra bir baktım vpn açık kalmış. :D Türkiye'de olmayınca direkt robot muamelesi yapıyor.

panzR33

Profesör
Arada sırada birilerinin canı sıkılınca saldırıyor buralara. Düzeltmeye çalışıyorlar.

The Judge

𐰀𐱃𐱅𐰃𐰞𐰀
Yönetici
Moderatör
Belirsiz bir şekilde bazı zamanlar forum çok yavaşlayabiliyor bunun farkındayız ve bizde bu durumdan oldukça muzdaribiz.
Eldeki imkanlar dahilinde tüm sorunlar ile ilgileniyoruz.

met 35

Dekan
Belirsiz bir şekilde bazı zamanlar forum çok yavaşlayabiliyor bunun farkındayız ve bizde bu durumdan oldukça muzdaribiz.
Eldeki imkanlar dahilinde tüm sorunlar ile ilgileniyoruz.
Bu konu sizi aşabilir,,moderatörlerin iyi niyetini zaten herkes biliyor,üst yönetimin çözüm araması lazım diye düşünüyorum.Bu teknoloji çağında, çözümsüz ne olabilir ki.

Son düzenleme:

yolcu35

Doçent
Ben bir süre ara vermeyi bile düşünüyorum arada. Giriyorum daha doğrusu giremiyorum dellenip kapatıyorum

Samet UCA

Profesör
Sunucu geç cevap veriyor saldırı alıyor olabilir. Altyapıyla ilgili olduğunu düşünmüyorum.