Bu bilgisayarın f/p oranı iyi mi?

Bu konuyu okuyanlar

Reypax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Özelliklerine göre çok ucuz, ekranı biraz küçük olsada,
Ancak ben güvenemedim. Biri böyle bir bilgisayarı neden bu fiyata satar ki ?
Telefondan konuş git bir incele derim. Arızası olabilir.

Daha fazla bilgi vermelisin. Bu bir notebook laptop pc v.s için kullanamazsın.
Yani ekranı küçük v.s v.s ne için kullanıcaksın söyle ona göre önerelim.

anilkalinn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sahibi ile konuştum. Bilgisayarın 2 senelik olduğunu, 4 usb girişinden ikisinin çalışmadığını ve bataryasının bitmesi nedeniyle değiştirdiklerini söyledi. Kendisi bilgisayar pek anlamayıp oğluna yeni bir bilgisayar aldığı için bunun boşta kaldığını ve bu neden uygun fiyatlı satmak istediğini belirtti. Sesi bana güvenilir geldi. Bir de son olarak bilgisayarın açılışında hard disk uyumsuzluğu mu hatırlayamadığım bi yazının geldiğini fakat enter tuşuna bastığında bunu geçip normal başladığını söyledi. Üstünde windows 7 varmış windows 10 kurmam da bir sakınca olmaz değil mi? Yorumunuz için çok teşekkürler.
--- Gönderi Güncellendi ---
Laptop pc için kullanamazsın derken neyi kastettiniz? Ben öğrenciyim, ödev hazırlamak, youtubede video izlemek ve kolay taşınabilirlik için istiyorum. 12 inc yazıyordu ama çok küçük olur mu sizce?

Reypax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sahibi ile konuştum. Bilgisayarın 2 senelik olduğunu, 4 usb girişinden ikisinin çalışmadığını ve bataryasının bitmesi nedeniyle değiştirdiklerini söyledi. Kendisi bilgisayar pek anlamayıp oğluna yeni bir bilgisayar aldığı için bunun boşta kaldığını ve bu neden uygun fiyatlı satmak istediğini belirtti. Sesi bana güvenilir geldi. Bir de son olarak bilgisayarın açılışında hard disk uyumsuzluğu mu hatırlayamadığım bi yazının geldiğini fakat enter tuşuna bastığında bunu geçip normal başladığını söyledi. Üstünde windows 7 varmış windows 10 kurmam da bir sakınca olmaz değil mi? Yorumunuz için çok teşekkürler.
Laptop pc için kullanamazsın derken neyi kastettiniz? Ben öğrenciyim, ödev hazırlamak, youtubede video izlemek ve kolay taşınabilirlik için istiyorum. 12 inc yazıyordu ama çok küçük olur mu sizce?

Bu notebook yani ufak işler içindir. Ayrıca bu bilgisayarın haşatı çıkmış. Sana 850'ye satar ama max 2-3 ay dayanır. Okadar hata v.s var adam resmen sana çöp satıyor. Onun yerine az bir para koyup daha geniş ekranlı laptop notebook alabilirsin. Bana özelden ulaş veya yeni konu aç çok az para eklemen yeterli.

anilkalinn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki bunun yerine önerebileceğiniz bir cihaz var mı? Link atabilir misiniz?

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555