bu bilgisayar ile hangi oyunları oynayabilirim

Bu konuyu okuyanlar

manowarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu bilgisayarı oyun oynamak için almıyorum işim gereği yazılım ve photoshop gibi işlerimi halletmek için alıyorum

Lenovo V330 Intel Core i7 8550U 8GB 1TB + 128GB SSD Radeon Fiyatı

ancak haftada belki 1 2 saat oyun oynayabilirim oda makismum oynayacağım oyunlarda :
*LoL
*CsGo
*Dota2
*Fortnite

Bu 4 oyunu bilgisayar kaldırabilirmi fortnite ve dota 2 low ayarları tercih edicem tesekkurler cevaplarınız icin zaten haftada maksimum 2 saat oynuycam

Son düzenleme:

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Hangi bilgisayarla özellikleri yazmamışsın..

manowarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Programlarda problem yaratmaz işlemcisi güçlü bahsettiğin oyunlarda da sorun yaratmaz oyun oynarken problem istemiyorsan ben bu bilgisayarı öneririm ama ssd yok işlemciside güçlü programlarda problem yaratmaz ekran kartı daha güçlü..

Lenovo İdeapad 32ü İntel İ5 8250u İşlemci 8 Gb Ram 1 Tb Hdd Nvidia Geforce Mx150 Ekran Kartı
teşekkür ederim yanıtın için o zaman konuyu şöyle değiştiriyim ekran kartı mantıgını hic bilmedigim icin soruyorum sadece dota2 oynuycam bilgisayarda low ayarlarda amd radeon 530 ekran kartı haftada sadece 1 2 saat dota 2 oynatırmı ? 60 fps şartıyla

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Amd radeon 530 bahsettiğin oyunlarda hiçbir sıkıntı yaratmaz akıcı bir şekilde oynatır ileride pubg gta 5 gibi oyunlar oynamak isterseniz benim önerdiğimi alabilirsiniz..

manowarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Amd radeon 530 bahsettiğin oyunlarda hiçbir sıkıntı yaratmaz akıcı bir şekilde oynatır ileride pubg gta 5 gibi oyunlar oynamak isterseniz benim önerdiğimi alabilirsiniz..
yardım ettiğin teşekkür ederim iyi akşamlar..

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
yardım ettiğin teşekkür ederim iyi akşamlar..
Son olarak bahsettiğim laptop'ın ekran kartı mx150 masaüstü bilgisayarlarda gt 1030 ile aynı seviye ekran kartı hatta testlerde gtx 950'den bile daha iyi performans veriyor..

manowarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son olarak bahsettiğim laptop'ın ekran kartı mx150 masaüstü bilgisayarlarda gt 1030 ile aynı seviye ekran kartı hatta testlerde gtx 950'den bile daha iyi performans veriyor..
bu attığın bilgisayara ek ssd nasıl ekleyebilirim herhangi bi fikrin varmı yardımcı olabilirmisin bu konuda ona göre düşünücem bu fikri

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
bu attığın bilgisayara ek ssd nasıl ekleyebilirim herhangi bi fikrin varmı yardımcı olabilirmisin bu konuda ona göre düşünücem bu fikri
Bu cihazlarda ssd dvd sürücüsü sökülüp bir aparat takılıyor o aparata ssd takılarak kullanılabiliyor..

manowarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu cihazlarda ssd dvd sürücüsü sökülüp bir aparat takılıyor o aparata ssd takılarak kullanılabiliyor..
herhangi bir bilgilendirme videosu varmıdır acaba internette bununla ilgili bu arada attıgınız modelin ips ekran olmasıda + bana öyle bir video atarsanız çok faydalı olur

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Youtube'dan ssd caddy montaj diye arattırırsanız videolara ulaşabilirsiniz..

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Ssd ölçüleri standart ama burda önemli olan ssd caddy aparatının boyutu onuda dvd sürücüsü çıkarılıp kalınlığını ölçülerek ulaşılabiliyor zaten iki ölçüsü var..

manowarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ssd ölçüleri standart ama burda önemli olan ssd caddy aparatının boyutu onuda dvd sürücüsü çıkarılıp kalınlığını ölçülerek ulaşılabiliyor zaten iki ölçüsü var..
anladım son olarak bilgisayarı yeni alacagım icin takacagım ssd garanti durumunu bozarmı sonucta 2 yıl garanti ile gelicek bilgisayar ilk günden arkasını acıp cd romunu felan cıkarmam gerekicek garantisini bozmadan hangi yolla yapabilirim bunu

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
anladım son olarak bilgisayarı yeni alacagım icin takacagım ssd garanti durumunu bozarmı sonucta 2 yıl garanti ile gelicek bilgisayar ilk günden arkasını acıp cd romunu felan cıkarmam gerekicek garantisini bozmadan hangi yolla yapabilirim bunu
Satıcıdan bilgi alabilirsiniz belki cihazın anakartında m.2 ssd slotu vardır o zaman bu aparata dvd sürücüsünü sökmeye gerek kalmaz..

manowarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Satıcıdan bilgi alabilirsiniz belki cihazın anakartında m.2 ssd slotu vardır o zaman bu aparata dvd sürücüsünü sökmeye gerek kalmaz..
sonucta m.2 ssd slotu varsada kasanın icini acmak gerekmezmi

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Servise yaptırırsanız cihaz garanti dışı kalmıyor yakında servis varsa parçayı ve bilgisayarı götürüyorsunuz onlar montajlıyor..

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Alınmak istenilen bilgisayarın özelliklerine bakıldığında LOL ve Dota tarzı oyunlar için ideal olduğu grafik işlemcisi isteyen oyunlar için uygun bir bilgisayar olmadığını görüyorsunuz. Pubg tarzı bir oyun oynamak istersen bu pc kullanıcısını üzer.