Bu akşam 21.30' da Yıldız TİLBE konseri....

Bu konuyu okuyanlar

BJKolik

Dekan
Katılım
31 Ara 2016
Mesajlar
6,449
Reaksiyon puanı
6,782
Puanları
113
1587372287048.png


Poll Production ve Demirören Medya iş birliğiyle izleyiciyle buluşan ‘Evde Kal’ konser ve canlı yayınının pazartesi akşamı konuğu Yıldız Tilbe olacak. Güçlü sesi ve yorumuyla ünlü sanatçı, hem canlı yayında hem de sonrasında yayınlanacak konserinde hayranlarıyla buluşacak.

‘#EvdeKalMüzikleKal’ konsepti, Poll Production sanatçılarının Youtube üzerinden konserlerinin yayınlanmasıyla devam ediyor. Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, yazın verdikleri konserler ve canlı yayınlarla hayranlarının evlerine geliyor. 20 Nisan Pazartesi akşamda Türkiye, ünlü sanatçı Yıldız TİLBE ile buluşacak. Harbiye Açıkhava konserinin yayınlanmasından önce de Tilbe, aynı Youtube adresinde canlı yayında olacak. Yıldız Tilbe’nin 'Delikanlım' 'Vazgeçtim, Çabuk Olalım Aşkım, Çat Kapı ve 'Anma Arkadaş' gibi en sevilen parçalarını seslendireceği konser ve yayın, Poll Production web adresinden izlenebilecek.

Yıldız Tilbe’nin ardından önümüzdeki günlerde Kibariye&Halil Sezai, Hakan Altun, Murat Dalkılıç, Merve Özbey&Fettah Can, Hande Yener, Hakan Altun&Cengiz Kurtoğlu, Deniz Seki&Rafet El Roman, konserleri ve canlı yayınları ile organizasyon devam edecek.​
 
Üst