BS.Player 2.63 Build 1071 Final

Bu konuyu okuyanlar

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
logo.png

BS.Player 2.63 Build 1071 Final

BS.Player - dünyadaki en iyi (DivX, HD ve AVC video, film, ses, DVD, YouTube) çoklu ortam oynatıcısı!

BS.Player ™ dünyanın her yerinde 70 milyondan fazla çoklu ortam kullanıcısı tarafından kullanılmaktadır ve dünya çapında 90'dan fazla dile çevrilmiştir. ÜCRETSİZ sürümümüzün tüm indirilen sürümleri, rakip medya oynatıcılarının ve oynatılabilir DivX veya DVD oynatıcılarının indirme toplamını geçmiştir. Çünkü çoklu ortam oynatmak için çok fazla İŞLEMCİ işlem kaynağı kullanmaz, çok az daha düşük kapasite kullanan tüm bilgisayarlar için uygundur. Şimdi en az sistem gereksinimiyle HD DVD ve AVCHD filmleri en yüksek kalitede oynatmanın keyfini sonunda çıkarabilirsiniz. BS.Player internet'ten herhangi bir YouTube filmini doğrudan oynatabilir ve yerel diskinize kaydedebilir.

Dahada önemlisi, BS.Player ™, ücretsiz medya oynatıcısı, dünya çoklu ortam pazarı için bir üründür ve bundan dolayı görüntü içerikleri, bir çok popüler altyazı biçimi olan (MicroDVD .sub, VobSub .sub + .idx, SubViewer .sub, (Gelişmiş) SubStation Alpha .ssa veya .ass, SubRip .srt, VPlayer .txt...) altyazılar ile kullanıcıların izlemesini sağlayan gelişmiş altyazı seçenekleriyle donatılmıştır. BS.Player aynı zamanda AVCHD oynatıcısıdır ve kasetsiz dijital video kameraların kullandığı AVCHD (Advanced Video Codec High Definition) görüntü biçimi filmleri görüntülemesini sağlar. Eğer varsa, şu an oynatılan videolar için eksik altyazıları otomatik arayabilir ve indirebilir.

BS.Player ™ tüm popüler görüntü ve ses medya dosyası türlerini, kalıplarını ve biçimlerini destekleyen, film ve medya oynatma yazılımıdır. Örneğin:
DivX, Xvid, avi, mpg, mpeg-1, mpeg-2, mpeg-4, 3ivx, YouTube yayını görüntü, AVC HD (avchd oynatıcı), QT QuickTime mov, RM Real medya, OGM, Matroska , mkv, asf, wmv, DV, m1v, m2v, mp4, mpv, swf, vob ve wav, mpa, mp1, mp2, mp3, Ogg, aac, DTS, Dolby Surround, Dolby digital DD 5.1 - AC3, aif, ram, wma, flv (Flash ve YouTube Video) ve çok çok daha fazlası!​

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>Km-player varken bunun esamesi okunmaz...

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kuramadım gitti bir şunu.bu haftasonu deneyeceğim.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
kesinlikle bs ve gom player. km onlardan sonra.bi dene bence.

gom playerda vob dosya formatını oynatabiliyomusunuz ben gom playrda açamadım gerekli tüm codecler yüklü ama bs playerda sorunsuz açıyorum her ne hikmetse gom playerda açamıyorum geri kalan tüm formatları açıyorum

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
gom playerda vob dosya formatını oynatabiliyomusunuz ben gom playrda açamadım gerekli tüm codecler yüklü ama bs playerda sorunsuz açıyorum her ne hikmetse gom playerda açamıyorum geri kalan tüm formatları açıyorum

kardeş ben klite codec pack full 9.38 yani güncel sürümünü kurulu gom playerde vob,dat dosyalarını rahatlıkla oynatabiliyorum..:) sorun senden kaynaklı olmasın..:)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8

kardeş ben klite codec pack full 9.38 yani güncel sürümünü kurulu gom playerde vob,dat dosyalarını rahatlıkla oynatabiliyorum..:) sorun senden kaynaklı olmasın..:)

iyide kardeşim senin kullandığın cedeğin aynısını bende kullanıyorum 9.38 programı 50 kez silip tekrar yükledim fotoğraf makinesinden çektiğim videoyu vob formatında gomda izlenmiyor bsde anında açılıyor nasıl bi iş çözemedim inan bunla uğraşıyorum tamam benden kaynaklı olan bi durum ama sorunun kaynağını bulamadım hani bi hata felan verse resmini çekip koyarımda öyle bi şeyde yok

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
iyide kardeşim senin kullandığın cedeğin aynısını bende kullanıyorum 9.38 programı 50 kez silip tekrar yükledim fotoğraf makinesinden çektiğim videoyu vob formatında gomda izlenmiyor bsde anında açılıyor nasıl bi iş çözemedim inan bunla uğraşıyorum tamam benden kaynaklı olan bi durum ama sorunun kaynağını bulamadım hani bi hata felan verse resmini çekip koyarımda öyle bi şeyde yok

k-lite codec packta standart kurulum yapıyorsan ondandır..advanced kurulum yap hepsine tik at..kur..kurulum bitince gom playeri aç..ayarlardan filtreleri bul daha sonra üstten kapalı filtreler ardında altta kapalı filtre listesi var orda directvobsub adında filtrenin yanında tik varmı bak..tik varsa sorun çıkmaz eğer yoksa açılmaz..bende yoktu..attım açıldı..bilgin olsun..

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
k-lite codec packta standart kurulum yapıyorsan ondandır..advanced kurulum yap hepsine tik at..kur..kurulum bitince gom playeri aç..ayarlardan filtreleri bul daha sonra üstten kapalı filtreler ardında altta kapalı filtre listesi var orda directvobsub adında filtrenin yanında tik varmı bak..tik varsa sorun çıkmaz eğer yoksa açılmaz..bende yoktu..attım açıldı..bilgin olsun..

aynen dediklerini yaptım sayende vob dosyasını açabiliyorum teşekkürler kardeşim çok saol

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
km playere ezer geçer bs player :)

>>Bu devirde hala bs gibi 2.sınıf playerlara bile harici kodek ihtiyacı varya o çok enteresan..
>>KM player, son olarak 3d özelliği ve uzun süredir gömülü kodek ile çokdan ezdi geçti bs ve diğerlerini...