Brawl Stars Oynamayın Oynattırmayın

Bu konuyu okuyanlar

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Nedenini açıklamama gerek yok zaten. P2W oluşu, kitlesinin velet oluşu ve internet sorunu hakkında hiç konuşmama gerek yok zaten. Çıkardıkları saçma karakterler, leş bir eşleştirme sistemi. Zaten bs youtuberlarının sürekli oyuna para yatırmaları oyunun p2w oluşunu kanıtlıyor zaten. Sırf okulda tüm sınıf oynuyor diye bende yüklemiştim?. yükledikten 1 yıl sonra sildim. Şu anda halen kitlesi düzgün tek mobil oyun minecraft diye düşünüyorum. Bu konu ile ilgili sizin de düşüncelerinizi almak isterim.

Son düzenleme:

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
Kötü bir oyun çoğunlukla Velet ve toxic kitle oynuyor.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
İnsanların oynadıklarına karışmak hiç doğru değil.
Kötü bir oyun mu bu durum kişiden kişiye değişir.
Oyun mantığı kolay olduğu için çoğunlukla çocuk kesim tarafından fazlasıyla tercih ediliyor.
Şuan zaten Her yerde olan çocuk kitle youtube'da da azımsanamayacak kadar çok ve bu çocuk kitleden izlenme ve abone kasmak isteyen youtuberlar bu oyun videolarını çekerekten para kazanıyorlar.

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Evet öyle bir çocuk kitlesi var. Bir gün baktım oyuna, klan isimlerine baktığımda saçma sapan klan isimleri var. Ve bir yerden sonra sıkıyor.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
İyi ki eskiden öyle toxic biri değilmişim.Kafamı taşlara vura vura unutmam gerekirdi o günleri.
En iyisi eski multiplayer oyunlar.Burada küçük çocuklar grafikleri beğenmedikleri için oynamıyorlar.

Hero 0.1

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Oyun P2W, çocuk ve toxic kitlesinde tarih yazmış. Oynamıyorum ama oynattırmayın da denmez. Çünkü oyunu sevenler vardır. Ama önermem kimseye açıkçası.

Enkaren

Asistan
Reaksiyon puanı
57
bence isteyen istediği oyunu oynasın oyunun kitlesinide kötülemen yersiz oyunun yapımcıları o kadar uğraşıp bu oyunu yapmışlar ekmeğini yemeyeceklermi yiyecekler tabi o yüzden p2w olması gayet normal ve saçma sapan klan isimleride zaten her oyunda yok mu ? senin içinde kin birikmiş bu basit oyuna kusmuşsun bildiğin zaten yıllardır oyun oynarken alıştığımız şeyler değilmiydi bunlar ?

// Oyunu Savunmuyorum Sevdiğim Bir Oyunda Değil Zaten. //

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Oyun eğlenceli ama Supercell her oyunundaki mantığı bunda da uyguluyor. Çok fazla kazanırsan karşına hardcore botlar çıkıyor ve asla kazanamıyorsun. Oyunu uzun süre oynamazsan da tekrar girdiğinde o kadar kolay botlar çıkıyor ki her maçını kazanıyorsun. Oyundan soğutan etken bu. Gerçek oyuncuları karşına hiç çıkarmıyor neredeyse.
Ayrıca çok oynarsanız nadir karakter çıkaramıyorsunuz. Uzun süre oynamadığınızda bağlamak için karakter veriyor oyun.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
bence isteyen istediği oyunu oynasın oyunun kitlesinide kötülemen yersiz oyunun yapımcıları o kadar uğraşıp bu oyunu yapmışlar ekmeğini yemeyeceklermi yiyecekler tabi o yüzden p2w olması gayet normal ve saçma sapan klan isimleride zaten her oyunda yok mu ? senin içinde kin birikmiş bu basit oyuna kusmuşsun bildiğin zaten yıllardır oyun oynarken alıştığımız şeyler değilmiydi bunlar ?

// Oyunu Savunmuyorum Sevdiğim Bir Oyunda Değil Zaten. //
Biraz nefret kusmuş olabilirim kusura bakma ama gerçekten bıktım. Eskiden kitlesi mükemmeldi ve p2w değildi. Bende severek oyunuyordum.

Robert Grenee

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
972
Ben oynamıştım, aslında güzel oyun ama kitlesi öyle değil :Ꭰ