Brave Tarayıcı'da varsayılan reklam engelleyici mi kullanmalıyım, uBlock Origin mi?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
50
Varsayılan reklam engelleyici bazı reklamları engelleyemiyor. Sistemim de düşük ve Brave çok fazla CPU ve RAM tüketiyor. Bazı sitelerde bunun reklam engelleyiciden kaynaklandığını duydum. Sizce daha düşük kullanım oranları için uBlock Origin mi kullanmalıyım varsayılan reklam engelleyiciyi mi? Cevaplarınızı bekliyorum.

slui.exe

Not against spontaneous decisions, one night only
Reaksiyon puanı
300
Varsayılan reklam engelleyici bazı reklamları engelleyemiyor. Sistemim de düşük ve Brave çok fazla CPU ve RAM tüketiyor. Bazı sitelerde bunun reklam engelleyiciden kaynaklandığını duydum. Sizce daha düşük kullanım oranları için uBlock Origin mi kullanmalıyım varsayılan reklam engelleyiciyi mi? Cevaplarınızı bekliyorum.
uBlock ve Origin kullanın ben Chrome'da Adguard kullanıyorum

Atilla ÇATAK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir şey sorabilir miyim? Ben tarayıcıma (Mozilla <firefox Son sürüm) uBlock origin reklam engelleyici yükledim (uzantı olarak) facebookta reklamlar engellenmiyor sorun nedir?