Rehber Brave Tarayıcı İle Para Kazanmak

Bu konuyu okuyanlar

BuraKAyaydinn

Asistan
Reaksiyon puanı
91
İlk öncelikle; Brave tarayıcısını indiriyoruz. İndirdikten sonra kurulumunu yapıyoruz. Tüm aşamaları tamamladıktan sonra tarayıcı içi hiçbir şeye dokunmadan UpHold sitesine giriyoruz. 18 yaş sınırı+Kimlik doğrulama zorunluluğu vardır. Vergi olayını bilmiyorum. "Yatırım Tavsiyesi" diyecek arkadaşlar gelmesin. Bu Yatırım Tavsiyesi değildir, bir rehberdir.

KAYIT VE AYARLAR

"Kayıt Ve Ayarlar."]Girdikten sonra kayıt oluyoruz. Burada belirtmek isterim ki kayıt olurken kimlik fotoğrafınız gerekmektedir. 18 yaş sınırı olduğu için ve kimliğinizi tespit altında tutabilmek için böyle bir şart koymuşlar. 18 yaşında değilseniz annenizin ve babanızın kimliği ile açabilirsiniz. Tabii izin alarak yapın :)
Kayıt olduktan sonra Brave Tarayıcısına gelin. Sağ üstte üç nokta olacaktır. Ona tıklayın ve açılan sağ küçük pencereden "Brave Ödülleri" yazan yeri bulun ve tıklayın. Sizi tarayıcı içi bir yere yönlendirecektir. Buradan "Reklamlar" yazan kısmını etkin haline getirin. Eğer açık değilse yukarıda "Bravo Ödülleri" yazan ana panel görünecektir. Onuda etkin hale getirin. "Reklamlar" kısmını etkin haline getirdikten sonra yanında 3 uzun çubuklu bir simge/sembol olacaktır. Buna tıklayın ve reklam gösterme sayısını "5" yapın. Bunu yapmamızın sebebi daha fazla para kazanmak :)
1630111446046.png

COİN AYARLARI

Her ayın belli bir günü Coin kazanacaksınız. Bu Coin BAT-XRP-TRX gibi Coinler bulunmaktadır. Ben XRP seçtim. BAT'da çok fazla komisyon gibi işlemler bulunuyor. Coin stilimizi XRP(veya istediğinizi) yaptıktan sonra geriye 3 adım kaldı...
1630111481435.png

BINANCE HESABI

Aşağıda anlatacağım işlemleri yapabilmek için bir adet BINANCE hesabına sahip olmanız gerekmektedir. İsterseniz Paribu'da olabilir ancak BINANCE daha iyi bir seçim olur. Kayıt olduktan sonra aşağıda ki başlığa bakın lütfen.

BINANCE HESABINA COIN AKTARMA

Burada görmüş olduğunuz üzere kazandığımız Coinleri BINANCE hesabına çevirmemiz gerekiyor. Burada çevirme işlemini yapacağız ancak bizden BINANCE hesabımızın Cüzdan Kodu lazım.
1630111537272.png

Bunu nasıl bulacağımızı size göstereyim:

BINANCE anasayfasına gelin ve sağ üstten "Cüzdan - Cüzdan Özeti" yazan yerlere tıklayın.
1630111668581.png

Yaptıktan sonra sizi bir sayfaya atacak. Sağ üstten "Yatırma" seçeneğine tıklıyoruz. Açılan pencereden "Kripto Yatır" bölümüne giriyoruz.
1630111699745.png

Açılan sayfadan COIN seçme bölümüne "ara" diyorsunuz ve oraya seçmiş olduğunuz COIN'i giriyorsunuz. Çoğunuz XRP seçeceğini düşündüğüm için XRP'den yürüyorum.
1630111761553.png

Sağ panelde 2 adres bulunmakta. Bunları kopyalayın ve bizden Cüzdan Kodu isteyen bölüme yapıştırın. İşlem onayladıktan sonra 1-3 dakika arası bir süre zarfında COIN hesabınıza geçecektir.

CESITLI ODUL SISTEMLERI

Brave Rewards - Creators Bölümüne girerseniz size aylık cüzdanınız da ne kadar varsa ona orantılı bir XRP COIN vermektedir. Tabii tam olarak bilmiyorum ama sanırım böyle. Bazı kişilere vermeyebiliyor ancak ben yinede ekleyeyim dedim.

Umarım detaylı anlatabilmişimdir :)

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
Kendim bir süre Brave kullandım ancak yazılanların aksine öyle aman aman bir para kazanmadım. Ortalama iki hafta Brave kullandım ve 1 dolar bile girmedi cüzdana.

CoderF Sapiens

Asistan
Reaksiyon puanı
116
hocam keydropta Brave indir diye yazıyordu indirisen ödül veiryordu keydrop csgo kumar sitesi gibi bişi ben yüklicektim sonra aklıma geldi yani çok güvenemedim

BuraKAyaydinn

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Kendim bir süre Brave kullandım ancak yazılanların aksine öyle aman aman bir para kazanmadım. Ortalama iki hafta Brave kullandım ve 1 dolar bile girmedi cüzdana.
Olabilir ama çoğunlukla ayda 3-5 Dolar kazanılabiliyor. Çıkan reklamlara ve o anki kura bağlı.

Son mesajlar