Bu konuyu okuyanlar

Tahir007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba
Hp laptopumdaki 1 tb lik hdd açılırken ara ara okunmamamaya başladı bunun üzerine yeni bir ssd aldım onu takıp Windows kurdum ancak şu an hdd çalışmıyor sanırım içinde windows kurulu olduğu için ama hdd yi normal olarak da açamıyorum kafa atmadı ama hiç ikisini aynı anda kullanamıyorum ne yapmam lazım

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,737
Merhaba
Hp laptopumdaki 1 tb lik hdd açılırken ara ara okunmamamaya başladı bunun üzerine yeni bir ssd aldım onu takıp Windows kurdum ancak şu an hdd çalışmıyor sanırım içinde windows kurulu olduğu için ama hdd yi normal olarak da açamıyorum kafa atmadı ama hiç ikisini aynı anda kullanamıyorum ne yapmam lazım
HDD'yi sökün ve harici bir kablo ile bağlamayı deneyin.

Tahir007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
O şekilde denedim öncesinde de dvd hdd dünüştüren aparat aldım onla da denedim ama onu bağlayınca bilgisayar açılmıyor
Siyah ekranda kalıyor

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
stres atmak için tüm gücünüzle yere veya duvara fırlatarak kullanabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

O şekilde denedim öncesinde de dvd hdd dünüştüren aparat aldım onla da denedim ama onu bağlayınca bilgisayar açılmıyor
Siyah ekranda kalıyor
okuyamadığı için siyah ekran da kalıyor

Tahir007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
stres atmak için tüm gücünüzle yere veya duvara fırlatarak kullanabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

okuyamadığı için siyah ekran da kalıyor
İçindekiler lazım olmasa da keşke fırlatabilsem okuması için bir şeyler olması lazım normalde işine gelince acıyor ama hdd yi takınca ssd üzerinden de açmıyor o kısım garip ssd calışır durumda ve hiç Bir sorunu yok hdd yi okumasa ssd ile açması gerekmez mi

Son mesajlar