Boyum kısa 13 yaşındayım boyum 1 metre 55.2 santim ve kötü hissettiriyor

Bu konuyu okuyanlar

muztafhaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar öncelikle adım mustafa boyum başlıkta da olduğu gibi 1 55.2 ve bu gerçekten kötü hissettiriyor hem dershaneye gidiyorum hem okula gidiyorum yaşıtlarım benden gerçekten çok uzun tabi internetten bakarsak 13 yaş boy ortalaması 1 57 der ama gerçek hayata geçince gerçekten çok farkli oluyor bütün kızlar bile benden uzun sevgilim bile 1 61 benden 6 cm daha uzun yani uzar mıyım böyle mi kalırım ileridr boyum kaç olabilir uzamam için ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz (baba:181 anne:152)

DESLAER

Müdavim
Reaksiyon puanı
630
yüzmeye git basketbola git 3 senede 1,77 olursun

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
yani uzar mıyım böyle mi kalırım ileridr boyum kaç olabilir
Ergenlik yanlış bilmiyorsam ortalama 13-19 aralığında. Şu anki boyunuza göre tahmin ediyorum aşırı büyük bir fırlama olmayacak ama en az 12, taminim 18cm daha uzarsınız.

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
bazıları kısa bazıları uzun olur buna yapacak pek bir şey yok. Kabullenmek lazım

xScaryNight

Asistan
Reaksiyon puanı
73
Merhaba arkadaşlar öncelikle adım mustafa boyum başlıkta da olduğu gibi 1 55.2 ve bu gerçekten kötü hissettiriyor hem dershaneye gidiyorum hem okula gidiyorum yaşıtlarım benden gerçekten çok uzun tabi internetten bakarsak 13 yaş boy ortalaması 1 57 der ama gerçek hayata geçince gerçekten çok farkli oluyor bütün kızlar bile benden uzun sevgilim bile 1 61 benden 6 cm daha uzun yani uzar mıyım böyle mi kalırım ileridr boyum kaç olabilir uzamam için ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz (baba:181 anne:152)
Kafana takma bence bende senin yaslardayken boy 1.60 falandı basketbol da oynamadım sporla uğraşmadım şuan boyum 1.88 ama sen basketbol vs spor alanı ile ilgilen uyuma saatlerine dikkat et düzelir bide herhangi ameliyat geçirdin mi belki onun bıraktığı hasardir.

Deli_yazilimci

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Sen beslenme düzenine dikkat et boyun uzasın diyorsan kemikler uzayacak onun içinde kalsiyum lazım ? onundisinda dedikleri gibi yüzme ve spor yap ama sakın halter dambıllara bulaşma ağırlık istiyorsan barfiks çek daha iyi hem boyun uzamasına daha çok katki sağlar

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Zor uzarsın. Uzasan bile normalin altında kalacaksın hep. Boşuna umuda kapılma. Boyunla barış. Sonuçta elinde olmayan bir şey.

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
989
5 yıl basketbola gittim hiç artış görülmedi ama gittiğim sirada ergenlikte olmadigim için de olabilir bildmiyorum
Aslında üzülmene gerek yoktur, benimde senin yaşında boyum kisaydi, herkesin bunyesi ayni olmuyor , ergenliğe gec giricen sende demekki, girdikten sonra atar boyun merak etme, baban, amcan, dayilarinin boyu uzunsa sende uzun olursun