Yardım Boyner yanlış ürün gönderip iade kabul etmiyor

Bu konuyu okuyanlar

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Boyner internet mağazasından pantolon ve çorap şiparişi vermiştim.çorap yerine kemer gönderdler.iade talebinde bulunmama rağmen 13 gün oldu hala ücret iadesi yapmadılar.çağrı merkezini 6-7 kez aradım.her aramamda kargo bilgileri istey,p .depoya bildireceğiz dediler.hiçbir şekilde geri dönüş yapmadılar.şikayetvar üzerinden de yazdım.resmen paramın üzerine yatıyorlar.tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum.lakin ürün biz göndermedik,bize ait değil şeklinde bahane bulacaklarından endişeleniyorum.keşke açarken kayıt atına alsaydım.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Kaç paralık çorap sipariş verdin acaba ? Bu kadar dert etmeye değer mi ?

Hiç yoktan Kemer Çoraptan paha olarak daha değerlidir. İade almıyorlarsa Şikayetvar a yaz geç hiç uğraşma bence 40-50 TL lik ürünler için.

yagizalol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
çok pahalı değilse uğraşma diğer türlü şikayet et.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Kaç paralık çorap sipariş verdin acaba ? Bu kadar dert etmeye değer mi ?

Hiç yoktan Kemer Çoraptan paha olarak daha değerlidir. İade almıyorlarsa Şikayetvar a yaz geç hiç uğraşma bence 40-50 TL lik ürünler için.

kampanyadan yararlanmak için pantolon ile beraber çorap siparişi verdim.pantolonu beğenmedim iade ettim.ücretini geri ödediler.çorap yerinede kemer geldi.hopi paracık ile beraber 3 lü çorap setine 152 tl ödedim.şikayetvar üzerindende yazdım ilgileneceğiz dediler ama hala ses yok.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
16,959
kampanyadan yararlanmak için pantolon ile beraber çorap siparişi verdim.pantolonu beğenmedim iade ettim.ücretini geri ödediler.çorap yerinede kemer geldi.hopi paracık ile beraber 3 lü çorap setine 152 tl ödedim.şikayetvar üzerindende yazdım ilgileneceğiz dediler ama hala ses yok.
Bir kere inat ettiler ise maalesef ki unutun siz iadeyi falan...

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Bir kere inat ettiler ise maalesef ki unutun siz iadeyi falan...
e-devlet üzerinden tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım.Bunu yapmak zor değil.bakalım ne karar çıkacak?
millete böyle yapıp parayı işlettiklerini düşünüyorum

Daha öncede tv de kullanmak için n11 üzerinden blutut kulaklık almıştım.tvde çalışmayınca geri iade etmek istedim.satıcı kabul etmemişti.ama tüketici hakem heyetine başvurup ben haklı çıkıncaa bu sefer ürünü iade etmem için onlar beni birkaç defa aramıştı

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
309
e-devlet üzerinden tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım.Bunu yapmak zor değil.bakalım ne karar çıkacak?
millete böyle yapıp parayı işlettiklerini düşünüyorum

Daha öncede tv de kullanmak için n11 üzerinden blutut kulaklık almıştım.tvde çalışmayınca geri iade etmek istedim.satıcı kabul etmemişti.ama tüketici hakem heyetine başvurup ben haklı çıkıncaa bu sefer ürünü iade etmem için onlar beni birkaç defa aramıştı
haklı olduğunuzu kanıtlayabilirseniz mutlaka kazanırsınız ama thh çok uzun bir süreç ve parayı işletiyorlar bu süreçte. eğer iade kararı çıkınca da eski fiyatı sorla da olsa idae ediyorlar ama yarısını zaten işlettiklerinden kazanıyorlar kurnazlar. iade değil de değişim ya da yoksa bir üst modeli isteyin, bazen daha karlı olur .

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Parasının peşini niye bıraksın ki ?

Hepsiburada gerçekten iade konusunda çok zorluk çıkartıyor. Önceden hepsiburada'dan aldığım Gıgabyte Marka RTX 3050 ekran kartı elime BIOS arızalı geldi ve cihaz elime ulaştıktan 2 saat sonra iade talebinde bulundum. Müşteri temsilcisi bana ilk başta kartı çalıştırdığınız için iade yapamazsınız diyip sonrasında kartı 6 taksitle aldığınız için size her ay taksit tutarınız iade edilecektir dedi. Hiç uzatmadan haklarımın ne olduğunu çok iyi bildiğimi ve dayattıklarınız geçerli olmadığını söyleyince kart tutarı gün içinde elime ulaştı.

Son mesajlar