Böyle provakasyon görülmedi

ashabulyemin

Profesör


Böyle provokasyon görülmedi - İZLE
Türkiye yeni bir provokatörle daha tanıştı. Akla ziyan vaatleriyle dikkatleri üzerine çeken partiden şok görüntüler...

Adı sanı duyulmadık bir partinin genel başkanı olarak ortaya çıkan Dursun Güneş, akla ziyan vaatleriyle dikkatleri üzerine çekmeye çalışıyor. "Asacağız, Keseceğiz" nidalarıyla toplumu germeye çabalayan bu karikatür başkanın 28 şubat öncesi türeyen provokatörle benzerliği de şaşırtıcı.

Görünüşü ve abartılı vurgularıyla amatör bir müsamere kahramanını andırıyor. Bu akla ziyan cümleleri kuran kişinin bir partinin genel başkanı olduğuna inanmak oldukça güç. Ancak kendisi, adı sanı duyulmamış bir partinin, Hak ve Hakikat Partisi'nin başkanı.Tüm köşeleri itina ile sivriltilerek tamamen bir karikatür kahramanı haline getirilmiş Başkan Dursun Güneş, partisinin Erzurum İl Teşkilatı'nın açılış töreninde zehir zemberek vaatlerde bulundu. Sözleri akil bir insanın ağzından çıkacak cinsten değil.

Türkiye, Güneş gibi provokatörlerle 28 Şubat öncesinde de karşılaşmış, bu kişilerin hangi amaçlara hizmet ettiği daha sonra çok net anlaşılmıştı.

Partisinin yerel seçimlere katılmayacağını ancak genel seçimlere son hız hazırlandıklarını söyleyen ve dilinden asıp kesmeyi hiç düşürmeyen Güneş, cellatlık yaparak adalet dağıtacağını sanıyor. Öte yandan provokasyonun satır başlarında sadece bunlar da yok...

Her cümlesiyle toplumu germeye oynayan bu garip başkana etrafındaki provokasyon korosu da eşlik ediyor.

Tekbirlerle, ilahilerle devam eden ve küçük bir kalabalıkla sahnelenen bu akla ziyan tiyatro, partililere rozet takılmasıyla sona eriyor. Adına Hak ve Hakikat Partisi diyen topluluk hakkında Erzurum Cumhuriyet Savcılığı inceleme başlatarak Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şubesi'nden ses ve görüntü kayıtlarını istedi. Güneş ve etrafındakilerin ne tür bir provokasyonun parçası olduklarını zaman gösterecek.
http://www.samanyoluhaber.com/haber-130622.html
Evet beyler Müslüm Gündüz Ali Kalkancı ve saz ekipleri emire ve fadime bekleniyor artık ne kaldıki şurasında 68 gün var yani 28 şubata
ne yapsınlar zorlamayla bu kadar oluyor yersen.En keskin sohbetler bizdedir.Hocaefendilerimiz devlet nizamına uymanın gerekliliğini vurgular insanları iyi bir kul iyi bir vatandaş olmaları için nasihatlarıyla yönlendirirler.Bu tür zorlamalar dışımızdadır gerçek samimi müslümanlar tarafından kesinlikle onaylanmaz.
Cami yangınlarını bir akıl hastasının üzerine verdilerki akla zarar onca görevli 19 cami yangınından sonra yakalayabildi!!!!!
Halkımızın her olayı iyice araştırdıktan sonra karar vermesi isabetli olur kanaatindeyim provakasyonlara gelmeyelim oyunları bozalım
bu olaylar arttıkça aramızdaki ayrılıkları değil benzerlikleri fark edelim dayanışmamız muhabbetimiz artsın.
 

Son mesajlar

Üst