Böyle Anne mi olur!

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Dekan

1.5 yaşındaki bebeğe alkol içirip fotoğrafını paylaştı.​

İnsan 1.5 Yaşında çocuğu ile alkollü Sigara içilen bir mekane neden gider ki !!! Birde bunları neden sosyal medyada paylaşma ihtiyacı duyar gerçekten anlayamıyorum. Hadi Evlilik dışı çocuk yaptın hiç yoktan sahip çık :(

1606835007445.png

1606835088501.png

1606835114634.png

Çocuk anneden alınarak koruma altına alındı
Burak B.'nin şikayeti üzerine Figen Ü. ve M.A. hakkında, "Kasten çocuğu yaralama", "Aile Hukuku'ndan kaynaklanan yükümlülüğün ihlali" suçlarından başlatılan soruşturma kapsamında 1.5 yaşındaki B.B.'nin, İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından anneden alınarak koruma altına alındığı öğrenildi.

BMW_M4

Doçent

İnsan 1.5 Yaşında çocuğu ile alkollü Sigara içilen bir mekane neden gider ki !!! Birde bunları neden sosyal medyada paylaşma ihtiyacı duyar gerçekten anlayamıyorum. Hadi Evlilik dışı çocuk yaptın hiç yoktan sahip çık :(

Ekli dosyayı görüntüle 126651

Ekli dosyayı görüntüle 126652

Ekli dosyayı görüntüle 126653

Burak B.'nin şikayeti üzerine Figen Ü. ve M.A. hakkında, "Kasten çocuğu yaralama", "Aile Hukuku'ndan kaynaklanan yükümlülüğün ihlali" suçlarından başlatılan soruşturma kapsamında 1.5 yaşındaki B.B.'nin, İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından anneden alınarak koruma altına alındığı öğrenildi.

Demek ki varmış. :/

-Uncar_Blood-

Profesör
bilmiyorum içirmedikten sonra sıkıntı yok bence de (gene yanlış ) içirdiğini de sanmıyorum ama genede çocuğun içi boş bira kokusu da çok fena ztn o da kafa yapabilir sigarayı normal bişi olarak görebilir ama bir kere yapıyorsun böyle bişi marifetmiş gibi de paylaşma sosyal medyada oda ayrı bir salaklık

Rizelimapper53

Profesör

Ekli dosyayı görüntüle 126651

Ekli dosyayı görüntüle 126652

Ekli dosyayı görüntüle 126653

Burası türkiye ne bekliyorsunuz? Çocuğa yazık daha ne ictiğini anlamıyor. Birde sosyal medyada yayınlaması peki?

Mehmet_Emir

Doçent
Aslında bu yaptıklarını sosyal medyada paylaşmaları iyi bir şey çünkü böylece olay daha çabuk fark edilebiliyor ve aynı zamanda daha çok tepki topluyor ama bu yaptıklarının aşağılık olduğunu değiştirmez.

SDN Son Haberler