Boy ve kilo sorunu

Bu konuyu okuyanlar

yılmaz05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaşım 17,Boyum 1.62 civarı , kilom 48 boyumu ve kilomu arttırmada yardım edermisiniz, bu arada görünüşümle herkes dalga geçiyor alttaki linkteki resime bakıp ne yapmam gerektiğini söylermisiniz?

YiğitBey

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Klasikıl Türkiş mantık:
Çok yemek ye.

Ama, tabii ki doğruluğu tartışılır.

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Yaşım 17,Boyum 1.62 civarı , kilom 48 boyumu ve kilomu arttırmada yardım edermisiniz, bu arada görünüşümle herkes dalga geçiyor alttaki linkteki resime bakıp ne yapmam gerektiğini söylermisiniz?
Kardeşim görünüşünle kim dalga geçiyorsa ayıp ediyor Allaha şükür bişiyin yok gibi aşırı kilolu da değilsin bence dışarı çık gez biraz insanları gör haline şükret, Allah'a şükret ne insanlar var senin gibi olmak isteyen.Yanlış düşüncelere kapılma.

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
5-6 kilo aldınmı tamamdır kardeşim.Bol bol ye iç kısa zamanda toparlarsın. Yaz olduğu için sıcaktan yemek istemiyor olabilirsin o yüzden soğuk şeyler yemeye yönel.

yılmaz05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Link sağlam

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Peki boyum daha fazla uzarmı bide hiç kimse 17 yaşımda olduğuma inanmıyorda ne yapabilirim

Kestane

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Link sağlam

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Peki boyum daha fazla uzarmı bide hiç kimse 17 yaşımda olduğuma inanmıyorda ne yapabilirim
bişey yapmak zorunda değilsin çünkü absürd bir durum yok. Oldukça normal bi vücudun var. Ben hep yapılı biri olmuşumdur mesela arada keşke bende ince bişey olsam demiyor değilim :D ayrıca geçen sene senin yaştayken doktor takibinde 2-3 santim arası uzadım yani kesinlikle uzamazsın diye bişey yok lakin sen yine de yemene içmene uykuna dikkat et ve bence bi doktora gidip hormonlarına baktır. troid bozuklukları vs çok sık rastlanılan şeyler.

yılmaz05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Saç şeklimi nasıl yapmamı önerirsiniz (umarım sıkmamışımdır)

misa123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hiç boyun uzadımı yoksa 162 demi kaldın aradan neredeyse 5 yıl geçmiş. Merak etim

Yilmaz00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiç boyun uzadımı yoksa 162 demi kaldın aradan neredeyse 5 yıl geçmiş. Merak etim
Beslenmeme çok dikkat ettim, basketbol oynadım, boy uzatma hareketleri yaptım( zıplama, barda asılma vs.) ama buna rağmen şuanda boyum hâlâ 162 yani pek kafaya takmaya gerek yok zaten uzayacagin varsa uzuyorsun yoksa aynı kaliyorsun

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
1.
hitap şekline baktım öz güvenin tam değil ayrıca çekiniyorsun ek olarak insanlar ne der diye yaşıyorsun.kilo olarak bende çok zayıftım.sağlıksız ürünlerden uzak durmak şartıyla yiyebildiğin kadar ye. ben 1.5 ayda 6 kilo aldım.saç şeklinde yüz tipin ile alakalı.saçın uzun olsun ama çok dik olmasın.model dene en iyisini bul

Escanor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Git 5 kiloluk Progainer al düzenli kullan iştahın deli gibi açılcak. Kullanmaya başladıktan sonra öğünlerini 4-5 e kadar çıkar sürekli aç değilsen bile yani 9.00 da 13.00 de 17.00 te 20.00 de 22.00 da sürekli yemek ye kilo alırsın