Boy ve kilo sorunu lütfen yardım!!

Bu konuyu okuyanlar

Furkancg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler 17 yasında 1.75 boyunda 66.6 kiloyum.Ne kadar yakısıklı olsamda kilo sorunum yuzunden fazla ortamlara giremiyorum..Bunun yanı sıra memelerimin olması beni herseyden alikoyuyo ve arkadaslarim cok dalga geciyorlar..Bu sorunu nasil duzeltebilirim ve boy-kilo normal mi?

Eric Cartman

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Jinekomasti olabilir göğüs hastalığıdır sağlık açısından bi sıkıntı olmaz sadece görüntüsü kötüdür.

Furkancg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında fazla gobek falan yok int arastirdirgim cok normal diyolar kilo ama biraz sarkmis benimkiler bide jinekomasti olma ihtimali var midir

Eric Cartman

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Şimdi hocam birşey diyemem eğer kesin olarak öğrenmek istiyorsan Plastik cerrahine git onlar ilgileniyorlar bu konuda.

Furkancg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bol t-shortlerdede cok sey duruyo vucut cok geniz gibi farkli oluyo

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
giyimine dikkat ederek bundan kurtulabilirsin biraz da olsa.
bunun yanında abur cubur fast food a meraklısın sanırım ? :)

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
2 li gömlek giye de bilirsin veya spor yapa bilir ve protein ala bilirsin.

Ayrıca vucudu şekle getiren ilaçlar da var

Eric Cartman

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Çok rahatsız oluyorsan korseler satılıyor bedenine özel yaptırabilirsin vücut baya normal gözüküyor göğüs kısmı , göbek varsa onuda bi kaç santim az gösterir.

obfrau

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kasa cevir. Ayrica boy kilo oraninda gayet normal.

Furkancg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam sorun bende herhalde yanimdaki arkadasım 1.72 boyunda 70 kilo ama kaslı bendede bi meme sorunu var bunu nasıl cozebilirim

Eric Cartman

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Hocam çok rahatsız ediciyse doktora gitcen var mı yok mu öğrenicen yani biz burda diyeceğimizi dedik .

Furkancg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eyvallah kardesimde sordum doktor icin daha erken diyolar 1 sene sonra git dediler

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Iyi gunler sorununuzu okudum. Oncelikle kilonuz kesinlikle fazla degil tam yerinde bunu soyleyebilirim benim boy 177 kilo 75 bende bile fazla durmuyor. Sorununuz muhtemelen jinekomasti yalniz bu konuda beklemek kesinlikle akil kari degil çözüm konusunda ilk muayeneye gidiyorsunuz sonra birkac ay sonraya ameliyat tarihi veriyorlar sanirim kesmeli bir islemdi diyecegim o ki bu sorunu bekletmeyin cevredekilere kulak asmayin

brkalagz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Jiraiya06 Kardesim tamamen katriliyorum.Arkadasim doktora gitti varmis onda jinekomesti.Hemen ameliyat oldu bir kac hafta korseyle dolasti ama su an gayet iyi duruyor :)