Bosch Kurutmalı Çamaşır Makinesi WKD28540EU Fiyat & Özellikleri

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Bosch Kurutmalı Çamaşır Makinesi WKD2854EU, 6KG yıkama 3KG kurutma kapasitesi ile sizce de biraz pahalı değil mi?
nj02t.png

Temel Özellikler

1400 Devir kurutmalı tam entegre çamaşır makinesi, miktar otomatiği, elektronik nem kontrolü, yünlüler programı, AquaStop

Ürün Özellikleri
Enerji etiketi: B / A
Yıkama kapasitesi: 6 kg Kurutma kapasitesi: 3 kg
4 kg için kesintisiz yıkama ve kurutma programı
Devir sayısı: 600 - 1400 dev/dak
AquaStop
Tüm yıkama programları ve özel fonksiyonlar için tam elektronik kontrol
Özel programlar: Gece yıkama, Mix, Süper-Kısa 15', Yünlüler, Hassas/İpek
Elektronik nem kontrolü, Süreli programlama sistemi
Tuşlar: Menü, seçim
Büyük displayde program akışı,sıcaklık seçimi 24 h e kadar biriş zamanını ertleme, kurutma programları
Program bitiminde akustik sinyal
Metal kapı menteşesi
Değiştirilebilir kapı yönü
95 derece açılabilir, 30 cm çapında cam kapak
Cam kapak
Çocuk kilidi: Program ve kapı kilitleme
Doldurma kapağı açılma: soldan
Miktar otomatiği
AquaSpar su ve enerji tasarruf sistemi
Köpük tarama sistemi
Dengesiz yük kontrolü
Boyutlar(Y x Gx D): 82 x 59.5 x 58.4 cm

Fiyat: 3.688 TL

Detaylı Bilgi

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
[MENTION=158637]angel75[/MENTION]
Pahalı Hemde aşırı Pahalı.Birde Komşumda var Bundan.Hanımın dediğine göre Düzgün Kurutmada yapmıyormuş.
Ayrıca Kurutma Makinesi alacaklar için yer sorunu yok ise ayrı Bir Sadece Kurutma Makinesi almaları en Mantıklısı.Bunlar Kurutma Performansı olarak Mükemmeller.
Zamanında Bende çok baktım Bosch lara Sadece Kurutma Makineleri 2000 liranın üzerinde idi.
Hatırlarsan Burayada konusunu açmıştım.Senin Tavsiyen üzerine Arçelik aldım.
9 aydır Kullanıyorum.Hanım Hep Dua ediyor.Zira Bu Kış çok rahat ettiğimizi gördük.
Geçenlerde Arçelik'ten geldiler.Makinede ücretsiz olarak Performansı artışı için Motor üzerindeki Kondansatörü değiştirdiler.
Bundan sonra Makinenin sesi Müthiş azaldı.Şu an Sadece Fan sesi geliyor ki oda Makine Kapalı yerde olduğundan Duyulmuyor bile.
Diyeceğim Bu kadar paralara yazık. Lazım olana Arçelik mükemmel bir seçenek.

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=47324]mustang[/MENTION], bana da aşırı pahalı geldi.. en başta kapasite çok düşük.. kapı yönü değiştiği ve metal kapı menteşesi yüzünden mi bu kadar pahalı acaba dedim kendi kendime..

evet Arçelik kurutma makinesi çok iyi.. bende çok memnunum.. çok da ucuza aldık ikimizde..

birde şu makineleri biraz daha yüksek yapsalar çok daha iyi olacak.. eğilme problemi ortadan kalkardı.. ama sanırım yakında göreceğiz öyle ürünleri..

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
@mustang, bana da aşırı pahalı geldi.. en başta kapasite çok düşük.. kapı yönü değiştiği ve metal kapı menteşesi yüzünden mi bu kadar pahalı acaba dedim kendi kendime..

evet Arçelik kurutma makinesi çok iyi.. bende çok memnunum.. çok da ucuza aldık ikimizde..

birde şu makineleri biraz daha yüksek yapsalar çok daha iyi olacak.. eğilme problemi ortadan kalkardı.. ama sanırım yakında göreceğiz öyle ürünleri..
Bende eğilme sorunu yok,benim Makine Çamaşır Makinesi üzerine montajlı,Al aşağıdan at yukarı.
Senin Makine içinde Servis geldi mi?
Gelmedi ise Bence Başvur.O parça değişiminden sonra Makinenin sesi Çok azaldı.
O zaman bunu niye yapıyorsunuz dediğimde,Arge esnasında buna gerek duyuldu,Bu makineler yeni olduğundan tümünde bu değişim yapılcak dendi.Herhangi ücrette talep etmiyorlar.

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Fiyat biraz yüksek değil bayağı bi uçmuş

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Bende eğilme sorunu yok,benim Makine Çamaşır Makinesi üzerine montajlı,Al aşağıdan at yukarı.
Senin Makine içinde Servis geldi mi?
Gelmedi ise Bence Başvur.O parça değişiminden sonra Makinenin sesi Çok azaldı.
O zaman bunu niye yapıyorsunuz dediğimde,Arge esnasında buna gerek duyuldu,Bu makineler yeni olduğundan tümünde bu değişim yapılcak dendi.Herhangi ücrette talep etmiyorlar.

sonuçta çamaşır makinesinden de çamaşırları alırken eğilme oluyor.. biraz daha yüksek olsunlar en güzeli :)
bize gelmediler.. uyardığın için teşekkür ederim.. ararım bu hafta..

fatih.soylu88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok pahalı ve tasarım konusu da var tabi. bu alanda bosh iyi konumdaydı şu an beyaz eşyada lider firma hangisidir. lg nin ürünleri fena deil sanki.

Son mesajlar