Borsada hangi hisselere yatırım yapıyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

ozkanvurgun43

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Borsada yatırım yaptığınız hisseler neler?
Ben şu anda kristal kola ve tat gıda hisselerine yatırım yapıyorum.

Mehmetakiftural

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Yatırım mı kardeşim millet işşiz kaldı hangi parayla yatırım yapıcaz!
Bide şu halde hangi yatırım sağlıklı olur bilemem hepsi bi dalga yapıyor...
Borsada yatırım yaptığınız hisseler neler?
Ben şu anda kristal kola ve tat gıda hisselerine yatırım yapıyorum.

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Kristal kolaya niye yatırım yapılır anlamam. Karantina sebepli, herkes gıda veya temizlik sektöründe şuan.
İşi bilenler dijital firmalara da giriyor. Büyük öncelik premium üyelik alıp xxx sitelerden gündemi detaylı takip etmek. Ardından zaten tavsiyeler yönünde büyük ihtimal kazanırsınız.

@maktiftural,

Dalga yapan yok bence. Teknolojiden en uzak dediğin halk bu yatırımı altın al sat ile yapıyor. Kuyumcular nöbetleşe açıyor dükkanlarını.
Biraz bilinçli fabrika çalışanları dahi bankacılık ile altın, dolar al sat yapıyor.
İşi bilenler doları beklemeden hisse al sat yapıyor.

Sebep ve fazla da uzatmadan fakirlik elbet var ama hisse olaylarına başlarsan göreceksin ki milyon kişi hisse işinde. Ne olduğunu anlayamadan hisseler gidecek gözünün önünde :) Bilgi olmadan fikir olmasın.

lutfuhoca

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Kristal kolaya niye yatırım yapılır anlamam. Karantina sebepli, herkes gıda veya temizlik sektöründe şuan.
İşi bilenler dijital firmalara da giriyor. Büyük öncelik premium üyelik alıp xxx sitelerden gündemi detaylı takip etmek. Ardından zaten tavsiyeler yönünde büyük ihtimal kazanırsınız.

@maktiftural,

Dalga yapan yok bence. Teknolojiden en uzak dediğin halk bu yatırımı altın al sat ile yapıyor. Kuyumcular nöbetleşe açıyor dükkanlarını.
Biraz bilinçli fabrika çalışanları dahi bankacılık ile altın, dolar al sat yapıyor.
İşi bilenler doları beklemeden hisse al sat yapıyor.

Sebep ve fazla da uzatmadan fakirlik elbet var ama hisse olaylarına başlarsan göreceksin ki milyon kişi hisse işinde. Ne olduğunu anlayamadan hisseler gidecek gözünün önünde :) Bilgi olmadan fikir olmasın.

hocam dijital firma derken hangileri mesela ?

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Armut piş ağzıma düş olmasın. Biraz araştırın herkesin kendi tecrübesi var =)
Yada covid kiti üreten yerli bir firma var onu da tavsiye ederim. Tabi araştırıp bulun tekrar.

osmanus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
herkes abanıyor tuprasa thy ye ama bakalım :)

ozkanvurgun43

Asistan
Reaksiyon puanı
63
twitter ya da facebook a yatırım yapanlar var mı değer mi
Ben türk borsasından yatırım yapıyorum.Ama yatırım yapmak istersen işcepten yurtdışı yatırım hesabı açılabiliyor.Bu aralar virüsten dolayı Amerikan borsası çok güvenilir değil.

Ferit Çelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Ben türk borsasından yatırım yapıyorum.Ama yatırım yapmak istersen işcepten yurtdışı yatırım hesabı açılabiliyor.Bu aralar virüsten dolayı Amerikan borsası çok güvenilir değil.
ne kadar fonla girmeli ve hangi kurumdan onu takip ediyorsunuz

ozkanvurgun43

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Fon derken parayı kastediyorsan borsa hakkında deneyimin yoksa ufak bir miktar para ile denesek iyi olur.Onun dışında istediğin kadar para yapabilirsin.Ne kadar çok para ile girersen o kadar kazanabilirsin.Kaybededebilirsin o yüzden deneyim kazanana kadar ufak bir miktar yatırmanı öneririm.İşbankasından yabancılara oluyor.Oradan yapabilirsin.Komisyon oranları fazla değişmez aracı kurumlarda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Takip işi investing.com dan olabiliyor.Zaten aracı kurumun uygulamasından da görülür.

Son düzenleme:

tuncayaltin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Screenshot_20200418-215301_Yatrm Dnyam.jpg

Trabzonspor Ereğli Ve naten TaV AKSEN de alabilirim

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
Borsa için önce yatırım hesabı lazım o da yok ve açmak için minimum 50.000 TL istiyordu kuveyt şimdi 20.000 TL'ye düşürmüşler sanırım.

ozkanvurgun43

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Borsa için önce yatırım hesabı lazım o da yok ve açmak için minimum 50.000 TL istiyordu kuveyt şimdi 20.000 TL'ye düşürmüşler sanırım.
İşbankasında öyle bir şey yok.Parasız bile açılıyor.

yatırm hesabı açmak lazım evet ama limit yok galiba
Her bankada o limit yok.İşbankasında parasız açılabiliyor.