Borçluları Bulmak Artık Çok Daha Kolay

Bu konuyu okuyanlar

bgryn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet artık sadece Tc Kimlik No Yazarak bir kişinin adresini bulabileceksiniz hemde tamamen ücretsiz bir hizmetle.

Karadeniz Teknik Üniversitesi mühendislik bölümü öğrencisi Buğra AYAN'ın yazdığı bir program,program sitelerinde patlama yaptı.inndir.com ve gezginler.net te günün en çok indirilen programlarından olan 'Tc Kimlik No Yaz Adres Bul' programı size istediğiniz kişinin Tc kimlik numarasını yazarak mahallesine kadar adres bilgilerini alma imkanı sunuyor.Program ile bir çok kişinin kendisine borcu olanları bulabileceği forumlarda konuşulmaya başlandı bile.Tamamen ücretsiz olan programın açıklaması şöyle.

Tanıtım:
Üreticiden :Tc Kimlik No Adres Bul 3.0, Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik öğrencisi Buğra AYAN tarafından hazırlanmıştır. Program açıldığında iki boş kutu çıkacaktır karşınıza, bunlardan üsttekine güvenlik kodu, alttakine istediğiniz Tc Kimlik No'sunu girmeniz halinde bu kişinin oy vereceği; dolayısı ile bulunduğu mahallenin bilgilerini verir. 18 Yaşından küçükler ve seçmen kaydı olmayanlarda çalışmaz. Program tamamen ücretsizdir.

Yenilikler :

Daha hızlı çalışma

Google adsense kaldırıldı. Program açılınca sadece internet bağlantınızı kontrol eden üç satırlık yazı geliyor.

Güvenlik kodu ekleme

Ysk kaynak gösterilme, ysk yeni sitesine göre algoritma düzenleme
Bir çok internet sitesinde yayına giren,iki günden az bir sürede 5000 kişi tarafından indirilen program daha da patlama yapacağa benziyor.

Program için kaynak: http://www.inndir.com/Tc_Kimlik_No_Yaz_Adres_Bul-41393p.html

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Yazdığın kod www.ysk.gov.tr alt yapısını kullanıyor sanırım,ama bu özele girmiyor mu?.

Böyle bir altyapıyı kullanmak tuaf geldi bana :I

serhatoz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
program indirilemiyor bendemi bi tuhaflik var web serverden mi kaynaklaniyor acaba

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
http://www.ysk.gov.tr/ysk/index.html

Nerede Oy Kullanacağım kısmındaki yerde aslında sizin seçmen bilgilerinizi konrol etmeniz için soruyor oradada sizi adres bilginiz çıkıyor. Programda üsteki adresten alıyor.

bgryn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece sayfaya frame kullanmada değil güvenlik kodunda da tek bir sayfaya bağlı oluşmadan dolayı bir açık olduğuna dikkat edin.Bu da ayrı bir eksiklik site için.
İlginiz için teşekkürler.

LANCE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sadece mahalle / il / ilçe şeklinde veriyor yani tam açık adres vermiyor

webdelisi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sadece oy kullanan kişilerin adresleri gözükür bu programla.

mut33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tc_kimlik_no_yaz_adres_bul_program_thumb.jpg

Bir çok siteye baktım hepsinde bu konu var ama hiç birinde link sağlam değil sağlam olsada program çalışmıyor arkadaşlar ancak ben hem sağlam bir link hemde çalışan bir program buldum sizlerle paylaşmak istedim.Programı TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 bölümünden indirebilirsiniz.

Son mesajlar