Soru Bootloader kilidi hakkında yardım.

Bu konuyu okuyanlar

jrquanzy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba xiaomi telefonumun bootloader kilidini açacağım fakat aklıma takılan birşey var, kilit açınca telefon sıfırlanıyor, dolayısıyla Android ve MIUI sürümleri eski sürümüne döner mi, bende Android 12 MIUI 13 var, sıfırladıktan sonra MIUI 12.5 olma ihtimali varmı? Teşekkürler.

as1m

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Merhaba xiaomi telefonumun bootloader kilidini açacağım fakat aklıma takılan birşey var, kilit açınca telefon sıfırlanıyor, dolayısıyla Android ve MIUI sürümleri eski sürümüne döner mi, bende Android 12 MIUI 13 var, sıfırladıktan sonra MIUI 12.5 olma ihtimali varmı? Teşekkürler.
Şuanki sürümü ne ise ona sıfırlanır diye tahmin ediyorum,aynı işlemi farklı bir marka model telefondan geçen ay yaptım.Sıfırlanır ise mevcut sürümünün sıfır hali olur diye tahmin ediyorum..

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406

dönmez. hardreset de döndürmez. downgrade yapman lazım.sadace mevcut sürümü iskelet haline döndürür.Romda yükleyebilrisn

as1m

Asistan
Reaksiyon puanı
80
dönmez. hardreset de döndürmez. downgrade yapman lazım.sadace mevcut sürümü iskelet haline döndürür.Romda yükleyebilrisn
Aynen öyle arkadaş istiyorsa rom yükleyip istediği sürümü yükleyebilir ama şuanda sürümü ne ise sadece o sürümü sıfır hali olur