Bootable wındows7 cdsı olusturmak (Yardım)

Bu konuyu okuyanlar

kaan?cxzc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 1 hafta onceye kadar abımden wındows7 kurulum cdsı aldım fakat gerı vermek ve format atma gıbı durumum olmadıgı ıcın cdnın ıcındekılerı kopyalayıp daha sonra cdye yazdırıp kurarım dusuncesıyle kopyaladım.Fakat olaylar bundan sonra ceyran etmeye basladı. dosyaları ıso ya cevırıp power ıso programıyla yazdırdım cdyı ama bır turlu bootable edemedım sakın cıkıp bana bıostan cdrom yaptınmı gıbı sacmalıklarla gelmeyın nette aramadıgım arastırmadıgım yer kalmadı ve tam 7 tane cd yaktım sonuncuda counldnt fınd ntldr hatası aldım bı yerde ıcıne atmam gereken dosya oldugu yazıyodu attım yazdırdım sorun yıne cozulmedı second devıce devre dısı bırak olur gıbı bı ton sey denesemde faydası yok arkadaslar bı turlu cdden onyukleme ıcın tusa basınız yazısı cıkmıyo nasıl bi çözüme gıdebılırım forumdada bu soruna yakın yerler var oraya yonlendırmeyın benı cunku onlarada baktım...

opensource

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
. . . sakın cıkıp bana bıostan cdrom yaptınmı gıbı sacmalıklarla gelmeyın . . . forumdada bu soruna yakın yerler var oraya yonlendırmeyın benı cunku onlarada baktım . . .

Bu konuya cevap yazmak için bütün forumu gezdim ve seni yanlış yönlendirmemek için "bu soruna yakın yerler"in tamamını inceledim . Sen denediğin çözümleri yazmaya erinmişsin ama ben hepsini araştırıp sana neyin gerekli olduğu konusunda bir analiz yaptım. (düşün artık) ...

Forumda aynı problem için çözüm arayan arkadaşlardan özür dileyerek aklımdakileri bu arkadaşın başlığına yazarak zayi etmek istemediğimi söylemek isterim. . . Kolay Gelsin. . .

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 1 hafta onceye kadar abımden wındows7 kurulum cdsı aldım fakat gerı vermek ve format atma gıbı durumum olmadıgı ıcın cdnın ıcındekılerı kopyalayıp daha sonra cdye yazdırıp kurarım dusuncesıyle kopyaladım.Fakat olaylar bundan sonra ceyran etmeye basladı. dosyaları ıso ya cevırıp power ıso programıyla yazdırdım cdyı ama bır turlu bootable edemedım sakın cıkıp bana bıostan cdrom yaptınmı gıbı sacmalıklarla gelmeyın nette aramadıgım arastırmadıgım yer kalmadı ve tam 7 tane cd yaktım sonuncuda counldnt fınd ntldr hatası aldım bı yerde ıcıne atmam gereken dosya oldugu yazıyodu attım yazdırdım sorun yıne cozulmedı second devıce devre dısı bırak olur gıbı bı ton sey denesemde faydası yok arkadaslar bı turlu cdden onyukleme ıcın tusa basınız yazısı cıkmıyo nasıl bi çözüme gıdebılırım forumdada bu soruna yakın yerler var oraya yonlendırmeyın benı cunku onlarada baktım...
eğer win 7 kurulum cdi sende ise hala cdburningxp yi veya herhangi bi cd yakma programını yükle
cdyi kopyala de işini hallet ondan sonra dene bak olucaktır çünkü ben hep öyle yapıyorum 20 cd kopyaladıysam hepside oldu sorun çıkmadı