Bombom oynayan var mı?

Bu konuyu okuyanlar

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Online bir oyun olan bombom oynayan var mı? Oyun bayadır kapalıydı.Tekrardan açılmış da giriş yapamıyorum.Chrome da hata veriyor.Girebilen veya giremeyenler var mı?

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,595
Online bir oyun olan bombom oynayan var mı? Oyun bayadır kapalıydı.Tekrardan açılmış da giriş yapamıyorum.Chrome da hata veriyor.Girebilen veya giremeyenler var mı?
Eskiden ben de oynuyordum 2011-2013 yıllarıydı, özlenen günler :D ama şifremi falan hatırlamıyorum. Belki de tüm hesaplar silinmiştir, yeni hesap açmayı deneyin yine hata veriyorsa yetkililere geribildirim gönderin.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Eskiden ben de oynuyordum 2011-2013 yıllarıydı, özlenen günler :D ama şifremi falan hatırlamıyorum. Belki de tüm hesaplar silinmiştir, yeni hesap açmayı deneyin yine hata veriyorsa yetkililere geribildirim gönderin.
Ben de o yıllarda başladıydım 2010-2011 gibiydi sanırım.O yıldan beri ara ara giriyorum da.Yeni hesap açtım onu da açmadı.Mail falan attım.Faceden de yazdım da.Bilgisayardansa kötü olcak:(

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Eskiden oynuyordum da şimdi oynamaya değer bir oyun olduğunu düşünmüyorum.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
İlk defa duydum. Yeni bir hesap açarak deneyin. :)

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Bu website anormal bir şekilde yavaşmış kayıt bile olamadım,en iyisi ben bu oyunu oynamayayım.Pek stabil bir deneyim elde edemeyeceğimi düşünüyorum.
Kayıt oldunuz mu? Yani açıldı mı? Karakter seçip giriş sağladınız mı?

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Denedim gene olmuyor.Mesaj attım şifreleriniz kayıtlı tarayıcıda ondan diyolar ama sanmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bombom Burdan kaydolup oynayabilirsiniz...tabi açarsa
Tarayıcı geçmişini tamamen temizlemeyi deneyin, şifreler, forum verileri falan. Sonra tekrar deneyin. Rastgele bir hesap açtım mesela, sorun yok sadece kullanıcı adı oluştururken biraz vakit harcattı. :)

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Tarayıcı geçmişini tamamen temizlemeyi deneyin, şifreler, forum verileri falan. Sonra tekrar deneyin. Rastgele bir hesap açtım mesela, sorun yok sadece kullanıcı adı oluştururken biraz vakit harcattı. :)
Oyunun facebook sayfası bana demiş ki eski şifreniz kayıtlıdır yeni şifrenizle deneyin temizleyip.Tamam da ben şifremi unuttum desem bile mail gelmiyor aşırı saçma.Dediklerinizi deneyeyim ama umutsuzum:(

Kayıt olamadım kayıt ol ekranına gelmem bile çok uzun sürdü,bu site aşırı hantal bir şekilde çalışıyormuş,karakter seçemedim ayrıca.
Kayıt ol ekranı ben de hızlı site yavaş değil acaba sizin internetinizden mi? Ya da telefondan denediyseniz olabilir.Bilgisayardan açıyor.Ben tekrar kayıt oldum da devamı yok.

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Oyunun facebook sayfası bana demiş ki eski şifreniz kayıtlıdır yeni şifrenizle deneyin temizleyip.Tamam da ben şifremi unuttum desem bile mail gelmiyor aşırı saçma.Dediklerinizi deneyeyim ama umutsuzum:(

Kayıt ol ekranı ben de hızlı site yavaş değil acaba sizin internetinizden mi? Ya da telefondan denediyseniz olabilir.Bilgisayardan açıyor.Ben tekrar kayıt oldum da devamı yok.
Aslında şuan stabil 30-40 Mbit indirme hızı alıyorum yani internette problem yok,bilgisayardan girmeyi denemiştim.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Aslında şuan stabil 30-40 Mbit indirme hızı alıyorum,bilgisayardan girmeyi denemiştim.
Teşekkürler denediğiniz için? Tatlı karakterli böyle oyun bulamıyorum hep çirkin çirkin vurdulu kırdılı yaratıklı oyunlar var en azından eski hesabım açılsa sevinicem?

Reaksiyon puanı
4,113
Teşekkürler denediğiniz için? Tatlı karakterli böyle oyun bulamıyorum hep çirkin çirkin vurdulu kırdılı yaratıklı oyunlar var en azından eski hesabım açılsa sevinicem?
Hocam sşteye girince yukarıda uyarı veriyor hesabınıza ulaşın diye acaba ordan bişeyler yapabilir msiniz ?

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Hocam sşteye girince yukarıda uyarı veriyor hesabınıza ulaşın diye acaba ordan bişeyler yapabilir msiniz ?
Yaptım yaptım da mailime cevap da gelmedi sanırım tekrar üyelik açmayı deniycem bakalım olacak mı

Yeni hesap açabildim şükür eskiler güme gitti:(

Hesabın birini alabildim ama asıl istediğim o değildi.Sanırım aynı mailde olduğu için diğerini vermiyor.Sorunu yaşayanlara şifre sıfırlama mailini Outlook hesabınıza mail atıyorlar.Hotmaile gelmedi outlookta sıfırlama maili gelmişti....

Son düzenleme: